• Резервата Мартин Милушев имаше възможност да се разпише от удобна позиция, но прати топката покрай вратата .

89'
  • Мартин Милушев заменя Мазир Сула.

88'
  • ГООЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! "Моряците" организираха страхотна атака отдясно. Дуду пусна към Виктор Попов, който напредна и пусна подаване към точката за изпълнение на дузпа. Панайотов пропусна топката за Мазир Сула, а той с техничен удар вкара за 2:0.

87'
  • Валентин Доцев влиза на мястото на Фаустас Степонавичус.

85'
  •  Никола Величковски заменя Франк Ландри.

85'
  • Даниел Димов получи отдясно и подаде към Дуду в наказателното поле. Бразилецът нанесе удар, който Шейтанов успя да избие. Топката се озова в Панайотов, чийто щут от далечна дистанция премина над вратата.

84'
  • Жълт картон за Франк Ландри.

82'
  • Брено заменя Исмаил Иса.

80'
  • Даниел Димов влиза на мястото на Начо Паис.

80'
  • Септември сбърка в собственото си поле, като Иса пусна извеждащ пас към Мазир Сула. Халфът се озова сам срещу вратаря, но беше повален от Кубрат Йонашчъ. Страничният съдия вдигна засада, която след дълга проверка ВАР потвърди.

76'
  • Александър Джамов влиза на мястото на Кевин Беманга.

75'
  • Удар на Калкан от средна дистанция мина покрай вратата.

71'
  • Черно море изпълни заучено корнер. Андреяс Калкан намери Васил Панайотов, а халфът със силен удар от движение от над 20 метра прати топката покрай вратата.

70'
  • Жълт картон за Маниумол Ачол.

65'
  • Адреяс Калкан заменя Едгар Пашеко.

63'
  • Дуду влиза на мястото на Асен Дончев.

63'
  • Витиньо е заменен от Жан-Пиер Да Силва.

63'
  • Васил Панайотов плонжира и засече центриране от корнер на Мазир Сула на близката греда, като топката срещна страничния стълб.

63'
  • Домакините поискаха дузпа за игра с ръка на Върбанов в наказателното поле след центриране на Пашеко отляво. Повторенията показаха, че защитникът играе с гърди.

62'
  • Кевин Беманга получи отляво на наказателното поле и потърси далечния ъгъл, но не затрудни Пламен Илиев.

60'
  • Жълт картон за Георги Върбанов.

57'
  • ГООЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Домакините организира опасна контраатака, при която Васил Панайотов намери Мазир Сула отляво. Плеймейкърът овладя и с майсторско центриране намери Исмаил Иса, който изпревари Кубрат Йонашчъ и прати топката в долния десен ъгъл за 1:0.

55'
  • Втората част започна силно за домакините. Пашеко проби отляво, навлезе в наказателното поле, където се справи с Николай Дросев и шутира, но след рикошет топката премина покрай вратата.

47'
  • Начало на втората част.

46'
  • Удар на Асен Дончев от границата на наказателното поле мина високо над вратата.

45'
  • Добра атака на Септември завърши с удар на Фаустас Степонавичюс, като след рикошет гостите стигнаха до корнер.

39'
  • Черно море организира добра атака отдясно. Васил Панайотов се включи от втора позиция и получи в наказателното поле. Капитанът на "моряците" в този мач върна топката към Мазир Сула, който отправи удар от около 12 метра, но защитник изби.