• Край на мача! Ботев Пд и Царско село завършиха при 0:0.

90+5'
  • Какъв шанс за гостите в края! След грешка в средата на терена на "канарчетата" Мирослав Будинов пусна подаване надясно към Дилан Мертенс, който намери нахлуващия в наказателното поле Емануил Манев. Нападателят овладя и изстреля кълбото с второто си докосване, но Аргилашки показа добри рефлекси и парира с дясната си ръка.

89'
  • Емануил Манев беше намерен в наказателното поле с центриране отляво, но ударът му с глава не застраши вратата на Ботев по никакъв начин.

88'
  • Промяна и за Ферарио Спасов. Иван Василев заменя Станислав Шопов.

84'
  • Андерсон Кордейро, от своя страна, отстъпва своето място на Божидар Васев.

83'
  • Двойна смяна за Любо Пенев. Антонио Георгиев е заменен от Симеон Мечев.

83'
  • Жълт картон и за Тодор Неделев след сериозното спречкване.

82'
  • Масово меле на терена между играчите на двата тима. Андерсон Кордейро получи жълт картон.

81'
  • Смяна за домакините отново. Лъчезар Балтанов заменя Мишел Еспиноса.

79'
  • Гигантски късмет за гостите! След изпълнение на ъглов удар от страна на Тодор Неделев кълбото буквално мина току пред гол линията на Джони Пласид, но никой състезател не успя да я докосне, за да влезе във вратата на стража от Хаити.

78'
  • Удар към вратата на домакините. След центриране Мирослав Будинов беше изпреварен, а при последващият шут на Дилан Мертенс попадна комфортно в обсега на Аргилашки.

74'
  • Първа промяна и за Любослав Пенев. Салиф Сисе е заменен от Емануил Манев.

62'
  • Смяна в състава на Ботев Пд. Антонио Вутов е заменен от Кристиян Добрев.

61'
  • Продължителен период на владение на топката от страна на домакините, но въпреки някои хубави размени на пасове до голово положение не се стигна.

59'
  • Борис Галчев опита мерника си от около 25 метра от пряк свободен удар, но топката по никакъв начин не застраши вратата на Георги Аргилашки.

55'
  • Жълт картон за Филип Филипов от състава на домакините.

54'
  • Както и първата част - Царско село започва по-добре полувремето, като играта се развива предимно в половината на "канарчетата".

51'
  • Опит за изстрел отдалеч на Дилан Мертенс, който обаче не затрудни особено Аргилашки.

47'
  • Начало на втората част!

45'
  • Край на първата част! Домакините завършиха частта силно и определено могат да съжаляват, че не водят.

45'
  • Греда! Страхотно развита атака от страна на домакините, които след като си размениха редица пасове намериха пробива без топка на Станислав Шопов, а младокът със силен изстрел от малък уцели страничната греда на вратата на гостите.

42'
  • Опит за изпълнение на заучено положение от играчите на Любослав Пенев, но ударът на Дилан Мертенс от границата на наказателното поле прелетя далеч над вратата.

39'
  • Шанс за Ботев! След груба грешка на капитана на "царете" Реян Даскало, топката стигна до кракатана Атанас Илиев, чийто удар обаче премина извън очертанията на вратата на Джони Пласид от около 15 метра.

37'
  • Първи жълт картон в срещата и той е на сметката на Мартин Кавдански.

34'
  • Станислав Шопов отново се оказа на стрелкова позиция след изпълнение на статично положение, но този път шутът мина доста над вратата на Пласид. Натискът се засилва.

29'
  • Шанс за домакините! След центриране от страна на Тодор Неделев и не особено разчетено излизане на Джони Пласид топката стигна до задната греда, където Станислав Шопов опита технично късмета си. Пласид все пак си беше върнал позицията и успя да избие в корнер.

25'
  • Галчев е отново в центъра на събитията, но изстрелът му в този случай беше безкрайно неточен.

20'
  • Борис Галчев опита на два пъти да намери съотборник в наказателното поле на Ботев, но и в двата случая не се стигна до нищо опасно.

18'
  • Салиф Сане от състава на гостите направи хубав индивидуален рейт през центъра, преди да опита късмета си от над 20 метра, но топката профуча в страни от вратата на Георги Аргилашки.

13'
  • Мите Цикарски опита да намери главата на Атанас Илиев след центриране отляво, но таранът увисна и остана под топката. Центрирането бе хубаво.

12'
  • Тихи първи минути на "Коматево", след като и двата тима за момента не могат да наложат сериозно териториално предимство.