• Удар на Кристиан Димитров след корнер с глава, но топката отиде пак аут.

90+3'
  • Четири минути добавено време.

90'
  • ГОЛ ЗА ЦАРСКО СЕЛО! Второ попадение за Царско село, второ за Родни Антуи. Холандецът бе изведен с хубав пас от Веселин Минев зад гърба на защитата и с левия крак преодоля Аргилашки - 2:0.

89'
  • Смяна за Царско село - излиза Божидар Кацаров, влиза Мартин Кавдански.

85'
  • ГОЛ ЗА ЦАРСКО СЕЛО! Уникален гол за гостите! Веселин Минев центрира отляво за Антуи, а холандецът стреля с ножичен удар, преодолявайки Аргилашки и откри - 1:0 за Царско село.

84'
  • ШАНС! Тодор Неделев и Антонио Вутов направиха хубава комбинация в противниковото наказателно поле. Вутов пусна след двойно за Неделев, който стреля с десния крак, но Димитров улови топката.

82'
  • Удар не Радослав Терзиев с глава след корнер, но пореден неточен на сметката на "канарчетата".

81'
  • Блокиране! Густаво Карбониери сложи крак на пътя на топката, за да спре удар на Тайлон.

80'
  • Втора пауза в мача, дадена от Георги Иванов, за да може играчите на двата отбора да пийнат вода.

77'
  • ШАНС! Удар на Балтанов след ъгловия удар с глава - аут.

76'
  • Георги Хашев предотврати сигурен гол за Ботев. Неделев центрира отдясно за Тайлон, а Хашев изби в ъглов удар, за да не стигне топката до резервата на домакините.

76'
  • Опасност! Тодор Неделев стреля от фаул и предпочете да бие технично и не силно, но топката отлетя над напречната греда на Димитров.

75'
  • УДАР! Родни Антуи проби отдясно и пусна за Светослав Диков, който стреля силно с десния крак, но неточно.

73'
  • Смяна за "царете" - влиза Светослав Диков, излиза Георги Минчев.

72'
  • ШАНС! Никак нелоша възможност за Ботев, след като Тайлон се сбори в наказателното поле с Карбониери, но хвърляйки се на шпагат за удар Тайлон контузи вратаря Мартин Димитров и бе отсъдено нарушение.

70'
  • Жълт картон за Кристиан Димитров след нарушение срещу Ивайло Марков.

65'
  • Прекалено малко футбол гледаме през първите 20 минути на втората част. Ако изключим гредата на Вутов, то през второто полувреме няма нищо друго интересно.

64'
  • Жълт картон за Лъчезар Балтанов, който спря с фаул Ивайло Марков.

62'
  • Трета смяна за Ботев - влиза Тайлон, излиза Александър Тонев.

61'
  • Прекалено амбициозен удар на Георги Хашев от дистанция. Добре, че е мрежата зад вратата на Аргилашки, тъй като топката трябваше да бъде гонена доста време.

61'
  • ГРЕДА! Филип Филипов проби отдясно и центрира във вратарското поле на Царско село. Там беше Антонио Вутов, който засече с глава, но топката се отби в напречната греда на гостите.

57'
  • Смяна за Царско село - влиза Георги Хашев, излиза Емануил Манев.

55'
  • Спорна ситуация! Тодор Неделев игра с глава в наказателното поле на Царско село, а топката бе насочена към вратата, но бе спряна от лакета на Антонио Георгиев. Съдията не отсъди дузпа за Ботев Пд.

52'
  • ШАНС! Тодор Неделев достави отлично центриране отляво към Антонио Вутов. Той се бе вклинил между Ивайло Марков и Веселин Минев и стреля с глава отблизо, но топката премина встрани.

50'
  • Втора смяна за Ботев, втора принудителна, на почивката - влиза Кристиан Добрев, който заменя Димитър Пиргов. По предварителни информации бранителят има проблеми с глезена.

46'
  • Край на първото полувреме! 0:0 между Ботев Пд и Царско село.

45+3'
  • Три минути добавени към първата част.

45'
  • ШАНС! Добра възможност за Ботев Пд след удар на Вутов, но стражът на Царско село блокира шута му.

44'
  • Димитър Пиргов накуцва с левия крак и може да видим втора принудителна смяна в отбора на Ботев Пд.

43'
  • Принудителна смяна за Ботев - влиза Лъчезар Балтанов, излиза Филип ван Арнем, на който явно топлината не му понесе.

35'
  • Антуи получи удар в главата след въздушно единоборство с Еберт Кардосо.

34'
  • Умно решение от съдията Георги Иванов, давайки възможност на играчите да починат за една минута и да отпият няколко глътки вода.

30'
  • Кристиан Димитров се позиционира добре и неутрализира Божидар Кацаров, стреляйки с глава, но право в Мартин Димитров.

28'
  • Филип ван Арнем седна на терена, чувствайки дискомфорт от високите температури под Тепетата. Холандецът ще получи лекарска помощ,

27'
  • Без малко Царско село да си вкара автогол! Тодор Неделев центрира остро от свободен удар, а Густаво Карбониери парира топката с глава, пращайки я над напречната греда, но за малко да влети в собствената си врата.

26'
  • Удар на Вутов по земя от дъгата на наказателното поле, но прекалено анемичен и Димитров улови.

21'
  • ШАНС! Тодор Недлев проби през центъра и стреля силно с левия крак към вратата на Царско село. Вратарят на столичани Мартин Димитров боксира топката, която бе посрещната от Антонио Вутов, но юношата на Левски бе в положение на засада и опасността свърши.

18'
  • Ботев Пловдив е далеч по-активният отбор в първия четвърт час, като опасностите пред вратата на Димитров са доста. Царско село опитва да пробие "канарчетата" с дълги диагонални подавания, като Родни Антуи е най-деен в половината на пловдивчани.

• ОПАСНОСТ! Родни Антуи пребори вдясно с тяло Димитър Пиргов и стреля силно с левия крак диагонално, но топката спря от външната страна на мрежата на Георги Аргилашки - аут.

13'
  • УДАР! Александър Тонев проби отляво към средата и отправи силен изстрел с десния крак, но за негово съжаление топката премина край десния страничен стълб на Царско село.

11'
  • ШАНС ЗА БОТЕВ! Домакините създадоха напрежение пред вратата на Мартин Димитров. Топката бе доставена отляво с центриране, а Ван Арнем стреля с глава, но Даскалов спря топката с глава. Тя отиде на пътя на Антонио Вутов, който със задна ножица опита да прониже вратата, но Димитров улови.

9'
  • Първи точен удар в мача, той е на сметката на Родни Антуи, който попадна в добра позиция за изстрел, но летежът на топката бе слав и Аргилашки спокойно улови.

6'
  • Изключително голяма жега е в град Пловдив, като термометрите към 18,00 часа със старта на мача показваха 35 градуса.