• Големи шансове за Славия! Първо Кемело Нгуена видя как Ханкич избива в гредата, а след това и Крис Добрев не успя да добави от удобна позиция.

• Край на първата част! 1:0 за Ботев, но и домакините са с 10

45+3'
  • Втори жълт картон, съответно червен, за Джеймс Ето'о, който спря обещаваща контраатака на Славия!

42'
  • Нов голям шанс за домакините! След контраатака Брахими получи топката на левия фланг, навлезе навътре и стреля, но ударът му премина съвсем малко встрани след рикошет.

39'
  • Гол за Ботев! След грешка на Людовик Соарес, Джеймс Ето'о успя да намери в наказателното поле Елвис Ману, който хладнокръвно преодоля Вуцов между краката за 1:0.

35'
  • Жълт картон за Джеймс Ето'о

34'
  • Удар на Рой Херман беше блокиран в наказателното поле на Славия

26'
  • Вуцов успя да парира удар на Ману, който се въпозлва от недоразумение в защитата на Славия

21'
  • Нова греда за Славия! След изпълнение на статично положение, Роберто Пунчец изпусна Венци Керчев, който от броени метри някак нацели гредата, вместо вратата.

20'
  • Греда за гостите! След грешка в центъра Галин Иванов напредна и принуди Хидайет Ханкич да спаси. При добавката отново Иванов стреля, но този път страничната греда го разочарова.