• Йорданов сменя Тодоров, Локо Сф усилва атаката.

84'
  • Ливраменто изведе в коридор Романов, но топката не стигна до играча на Локо Сф.

77'
  • Митрев спаси чист гол, след като Трифонов изгуби топката от Чунчуков, но младият футболист не успя да преодолее вратаря на Локо Сф.

76'
  • Висока топка към Пепи Димитров, той няма как да стигне до топката. После Ливраменто се засуетява в наказателното поле. Атаката завършва с удар на Романов - вратарят Иванов лови.

72'
  • Марин центрира лошо - право в ръцете на Митрев.

71'
  • Терзиев сменя Гамаков в състава на Ботев.

69'
  • Хаджиев чисти в корнер за Ботев след атака на Цветков.

68'
  • Шут на Петър Димитров встрани от вратата на Ботев.

67'
  • Хамза напуска Цветков влиза.

66'
  • Петър Димитров имаше възможност да шутира, но Васев успя с шпагат да избие.

65'
  • Жълт картон за Романов.

63'
  • Хубав далечен удар на Романов, но топката минава на метър над вратата на Ботев.

62'
  • Колев изчисти в корнер при опасна атака на Локо Сф, след него нищо.

61'
  • При контрата на Ботев Хамза търси Марин, но не успява да го намери.

55'
  • Ливраменто атакува опасно за Локо Сф, но не успява да шутира.

55'
  • Над 1000 фенове на Ботев гледат мача на видеостена до стадиона в Коматево.

54'
  • Грешки и от двата отбора в началото на второто полувреме.

• Шехуди сменя Иванов в състава на гостите.

46'
  • Елтон сменя Манолов в състава на Локо Сф.

46'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ! БОТЕВ - ЛОКО СФ 1:0.

45+2'
  • Милен Гамаков бе уцелен с топката в игрова ситуация и остана да лежи.

45+1'
  • Романов центрира опасно, но няма кой да засече топката.

44'
  • Румен Трифонов стреля от 15 метра, но неточно.

42'
  • Бранеков изчиства пред Чунчуков. После Чунчуков остава под центрираната топка.

41'
  • Даниел Гаджев лежи в центъра на терена.

39'
  • Иво Иванов играе с глава, но съдията преценява, че Хамза е сторил това и дава аут.

• Манолов избива в корнер за Ботев.

34'
  • Романов отнема една топка от Филипов, стреля, но на два метра встрани от вратата на Ботев.

34'
  • Неумела намеса на вратаря на Ботев Иванов, но Росен Колев успя да избие пред Камен Хаджиев в корнер. Шут на Трифонов отдалеч - на 2 метра над вратата.

27'
  • Жълт картон на Мариян Огнянов.

25'
  • Минута почивка за пиене на вода.

22'
  • Йордан Тодоров пропиля прекрасна контра за Локо, като в наказателното поле се забави и беше блокиран от Марин. Пепи Димитров стреля над вратата на Ботев.

21'
  • Митрев изпреварва Филипов за една топка и лови.

21'
  • Хамза фаулира Ливраменто, далеч от вратата на Ботев.

19'
  • Топката се задържа пред наказателното поле на железничарите, но след това тръгва контра за Локо Сф, П. Димитров е в засада.

18'
  • Корнер за Ботев отляво на вратата.

17'
  • ГОЛ ЗА БОТЕВ - 1:0! Хамза се нагърбва с изпълнението на дузпата. Митрев се намесва, но топката влиза.

15'
  • ДУЗПА ЗА БОТЕВ!

14'
  • Хамза и Гамаков си попречиха след корнера.

• Корнер за Ботев след намеса на Бранеков.

13'
  • Бранеков изчиства центрирана топка в наказателното поле на Локомотив.

12'
  • Успоредно центриране на Филипов, няма кой от Ботев да достигне топката.

11'
  • Митрев изпревари Чунчуков и улови топката.

9'
  • Трифонов атакува отляво, центрира, но Росен Колев изпреварва Иво Иванов, чисти в корнер. Петър Димитров играе с ръка след корнера.