• Първа промяна за гостите. Новото попълнение Уирис Густаво Де Оливейра замени Парвиз Умарбаев

88'
  • Диниш Алмейда успя да засече центриране от ъглов удар на Парвиз Умарбаев, но топката премина много близо до лявата сглобка на вратата

82'
  • Три минути след това самият Неделев имаше шанса да донесе така важното попадение за домакините, но техничният му удар от границата на наказателното поле премина покрай десния страничен стълб на Мартин Луков, който изобщо не успя да реагира

76'
  • Тодор Неделев успя да намери Александър Тонев на добра позиция, но бившият играч на ЦСКА и Астън Вила не успя да уцели вратата

73'
  • Жълт картон за Парвиз Умарбаев от тима на гостите

67'
  • Втора промяна за Ботев. Наскоро оперираният Тодор Неделев се завръща на терена. Той замени Станислав Шопов

64'
  • Иван Бандаловски сбърка и Бирсент Карагарен съумя да му отнеме топката, след което напредна и навлезе в наказателното поле. Последва удар, който бе точен, но твърде слаб, за да затрудни Янко Георгиев

51'
  • Пореден жълт картон в срещата. Получава го капитанът на „канарчетата“ Лъчезар Балтанов

47'
  • Начало на второто полувреме в слънчев Пловдив!

46'
  • Край на първата част – 0:0!

45+3'
  • В добавеното време на първата част Антонио Вутов също видя жълтия цвят

45+1'
  • Две минути добавено време на първата част

45'
  • Първи жълт картон и за играч на домакините. Получава го Джонатан Перейра за опасна игра срещу Николай Николаев

38'
  • Още един точен удар на Лъчезар Балтанов, но отново в ръцете на Луков

34'
  • След половин час игра топката бе центрирана отляво в наказателното поле на Локомотив, но Филип Филипов стреля доста неточно

30'
  • За съжаление Лазар Марин няма как да продължи срещата и бе принудително заменен от Димитър Тонев

23'
  • Лазар Марин се нуждае от медицинска помощ

20'
  • В 19-ата минута Момчил Цветанов свали топката за Анте Аралциа на границата на наказателното поле и хърватинът стреля, но без проблеми за Янко Георгиев. Това бе и първият удар по посока на вратата на домакините