• Край на мача! Ботев Пд прекърши Левски на "Коматево" с 3:1.

• Станислав Работов заменя Емануел Току.

90+1'
  • Иван Василев заменя Атанас Илиев.

90'
  • Левски връща един гол! Здравко Димитров беше спънат в наказателното поле, а съдията не се поколеба да отсъди наказателен удар. Радослав Цонев застана зад топката и направи резултата 3:1.

80'
  • Класика за Ботев! Димитър Тонев овладя на левия фланг и се завъртя, за да намери с чудесно центриране Антоан Бароан, който заби топката за трети път зад гърба на Николай Михайлов.

75'
  • Димитър Тонев заменя Реда Рабей.

72'
  • Втори гол за Ботев Пд! След центриране на Антоан Бароан отляво, Атанас Илиев успя да се пребори със Симеон Славчев, а халфът имаше нещастието да забие топката в мрежата на Михайлов за 2:0.

65'
  • Кевин Янсон заменя Тодор Неделев.

63'
  • Радослав Цонев заменя Георги Миланов.

61'
  • Емануел Току също опита мерника си отдалеч, но в този случай Михайлов беше на място.

54'
  • Шанс за Левски! Мартин Петков навлезе от левия фланг навътре и стреля опасно, но Аргилашки се справи блестящо.

49'
  • Начало на второт полувреме!

45+6'
  • Край на вълнуващата първа част на двубоя в "Коматево".

45+6'
  • Този път Ботев поведе! Тодор Неделев застана зад топката и хладнокръвно реализира за 1:0 в самия край на първото полувреме.

45+5'
  • Дузпа за Ботев Пловдив, а Патрик-Габриел Галчев е изгонен в самия край на частта!

45+4'
  • Огромен пропуск за Левски! След разбъркване пред вратата на Георги Аргилашки, Христос Шелис остана на косъм от това да отбележи от броени метри разстояние.

33'
  • Жълт картон за Николай Минков

33'
  • Атанас Илиев успя да стреля от трудна позиция, но в аут.

31'
  • Георги Миланов също се отчете с добър шут от разстояние, но Аргилашки изби в ъглов удар.

27'
  • Тодор Неделев опита късмета си от 20-на метра разстояние, но Николай Михайлов успя да избие.

19'
  • Отмениха гол на Ботев! След ъглов удар на Тодор Неделев, Рада Рабей, успя да изпревари всички зашитници на Левски и да нанесе изстрел очи в очи с Николай Михайлов. Антоан Бароан успя да довкара кълбото, но в последствие попадението беше отменено.

13'
  • Активизация в редиците на гостите, които стигнаха и до ъглов удар. Симеон Славчв пробва удар, но негов съотборник застана на пътя на удара.

10'
  • Нов пропуск! Антоан Бароан се възпозлва от разбъркване в наказателното поле на Левски, но ударът му излезе в аут.

4'
  • Първи шанс за домакините! Николай Минков се оказа на позиция на задната греда, за да засече центриране на Емануел Току, но Здравко Димитров изби в корнер.