• Край на мача! Хебър шокира Ботев Пд с 1:0!

90+5'
  • Лъчезар Балтанов заменя Мертенс за последните минути

90+2'
  • Хебър шокира домакините! След изпълнение на свободен удар топката беше изчистена до границата на наказателното поле, където Цветелин Тонев препарира Ханкич с брилянтно изпълнение от воле.

77'
  • Отменен гол! Бароан беше изведен на стрелкова позиция, след което той уцели страничната греда. Емануел Току успя да отбележи при добавката, но се видя, че в хода на нападението централният нападател на Ботев е бил в засада.

74'
  • На два пъти домакините имаха претенции за дузпи, но и в двата случая нямаше основания за отсъждане на 11-метров наказателен удар.

73'
  • Тодор Чаворски заменя Ивайло Михайлов.

65'
  • Точукву Ннади пробва нов изстрел от разстояние, но пак не в целта.

64'
  • Шанс за Ботев! Впечатляващият Емануел Току получи с гръб към вратата, обърна се и стреля, но Дебърлиев се справи по чудесен начин, за да отрази силния изстрел.

61'
  • Удар с глава на ван Хертъм, но пак неточно.

55'
  • Току и Мертенс опитаха да намерят вратата на Хебър, но неточно и в двата случая.

48'
  • Начало на втората част!

45+2'
  • 0:0 след сравнително постни 45 минути в Пловдив

45+2'
  • Жълт картон за Олекси Лобов

39'
  • Генев пак се пробва да затрудни Дебърлиев след ъглов удар, но вратарят пак беше на място.

36'
  • Бароан получи страхотно центриране от Па Конате, но стрелецът разочарова със завършващия си удар.

34'
  • Жълт картон за Виктор Генев.

33'
  • Току се отчете с брилянтен индивидуален пробив, започнал от централната линия на игрището, но ударът му не беше препятствие за Дебърлиев.

32'
  • Пунчец също пробва с глава, но над вратата на Дебърлиев.

30'
  • Димитър Тонев пробва отдалеч, но рикошет прати топката в ъглов удар.

23'
  • Шанс и за домакините! След извеждащ пас към Николай Минков, той можеше да се окаже непокрит срещу Дебърлиев, но първото му докосване го подведе.

18'
  • Голям шанс за гостите! След грешка в средата на терена Ивайло Михайлов беше изведен сам срещу Ханкич, но ударът му беше слаб и не затрудни стража.