FT

2 : 0

• 48’ Лъчезар Балтанов
  • 76’ Лъчезар Балтанов
  • Край на срещата в Пловдив. Ботев победи с комфортното 2:0 под проливния дъжд, след два гола на Лъчезар Балтанов.

90+5'
  • Нов голям пропуск за Ботев! След огромна грешка на Иван Иванов в собственото си наказателно поле Антонио Вутов стигна до топката и някак успя да пропусне от 10-на метра, фронтално срещу вратата.

89'
  • Шанс за Етър за почетно попадение! Милчо Ангелов се извиси на задната греда след изпълнение на корнер. Ударът му обаче мина доста над вратата.

86'
  • Гол за Ботев след много спорна ситуация! След изпълнение на корнер Лъчезар Балтанов успя да добута топката във вратата на Христо Иванов, но вратарят изби, след като беше минала гол линията. Първоначално попадението не беше признато, след като страничния съдия вдигна засада, но след бурна реакция на играчите на Ферарио Спасов попадението все пак беше зачетено. Страхотна драма на "Коматево"!

76'
  • Какъв шанс за Ботев! След хубава многоходова комбинация на домакините Тодор Неделев намери Антонио Вутов, който обаче някак успя да пропусне от малък ъгъл.

75'
  • Красимир Станоев опита мерника си от доста сериозна дистанция, като ударът му беше много плътен, но в крайна сметка попадна право в ръцете на вратаря на Ботев.

75'
  • Даниел Младенов застана зад отсъден пряк свободен удар на около 25 метра от вратата на Янко Герогиев, но ударът му попадна право в стената на Ботев.

74'
  • Втора смяна в състава на Етър. Иван Стоянов заменя Светослав Ковачев.

73'
  • Принудителна смяна и в състава на Ботев. Фернандо Виана получи разтежение в задната част на бедрото и беше заменен от Марко Перван.

68'
  • Първа смяна в състава на Ботев. Антонио Вутов заменя Станислав Шопов.

63'
  • Шанс за Етър! След центрариране на Даниел Младенов Артьом Артюнин успя да изпревари защитниците на първа греда и да стреля от броени метри, но някак не уцели вратата.

58'
  • Кристиан Димитров с решителна намеса, за да не позволи на Милчо Ангелов да отправи удар в малкото наказателно поле.

58'
  • Силен удар от страна на Красимир Станоев от над 25 метра разстояние. Шутът обаче профуча далеч над вратата на Георгиев.

56'
  • Ботев открива резултата! След центриране от корнер топката беше изчистена от Христо Иванов. Тодор Неделев получи втори шанс и центрира успоредно на гол линията. След кратко разбъкване кълбото попадна в краката на Лъчезар Балтанов и той не сгреши за 1:0.

48'
  • Първи ъглов удар за второто полувреме след не особено увереното изчистване на Артьом Артюнин.

48'
  • Начало на второто полувреме в Пловдив!

46'
  • Принудителна смяна в срещата. Христофор Хубчев е заменен от Артьом Артюнин.

10'
  • Край на първата част на "Коматево"! Двата отбора се оттеглят при резултат 0:0.