• Александър Василев опита да изведе Матеус Леони в предни позиции за Берое, но е отсъдена засада.

• Удар на Феребори Доре в атака за Ботев е блокиран.

83'
  • Смяна в тима на Берое. Меледже е заменен от Охене.

78'
  • Удар на Мартин Камбуров към вратата на Ботев Пловдив, но Даниел Кайзер бе на мястото си.

72'
  • Мартин Камбуров напредна в атака за Берое, но бе спрян от Джонатан Перейра.

69'
  • Трета смяна в състава на Ботев Пловдив. Карачанаков влезе на мястото на Добрев.

68'
  • Смяна в отбора на Берое. Рубен Бригидо е заменен от Александър Василев.

67'
  • Разбъркване пред вратата на Ботев след ъглов удар, но Никита Баранов не успя да завърши добре атаката.

64'
  • Педро Еуженио центрира от ъглов удар, а топката се отби в гредата.

63'
  • Нова смяна в тима на Ботев. Неделев е заменен от Лъчезар Балтанов.

60'
  • Атака за Ботев, завършена от Васил Шопов, но Душан Перниш се справи с опасността.

57'
  • Изстрел на Милен Желев към вратата на Ботев, но бе неточен.

56'
  • Нова атака за Берое. Еуженио опита изстрел, но топката е избита в корнер.

52'
  • Атака за Берое, която не затрудни Даниел Кайзер, който улови топката.

50'
  • Далечен изстрел на Тодор Неделев, който обаче бе неточен.

48'
  • Смяна в отбора на Ботев. Кристиан Димитров е заменен от Джонатан Перейра.

47'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • ГОЛ за Берое! Рубен Бригидо се възползва от грешка в защитата на пловдивчани. Топката не бе изчистена добре от Костадин Ничев при центриране в наказателното поле на Ботев, а Бригидо реализира за 1:0 за Берое.

45+1'
  • Неточен изстрел на Александър Цветков в атака за Берое.

45'
  • Старозагорци вкараха топката във вратата на Ботев, но преди това бе отсъдена засада на Иван Бандаловски при паса на Еуженио.

42'
  • Удар на Педро Еуженио от границата на наказателното поле, но отново без да затрудни вратаря на Ботев.

41'
  • Претенции за дузпа от страна на играчите на Берое. Еберт Кардосо и Рубен Бригидо влязоха в съприкосновение в борба за топката в наказателното поле, но Волен Чинков прецени, че няма основания за отсъждане на дузпа.

34'
  • Педро Еуженио стреля от статично положение към вратата на Ботев, но от далечна позиция и Даниел Кайзер улови без проблем.

33'
  • Феребори Доре овладя в атака за Ботев. Тодор Неделев получи топката и стреля, но край вратата.

30'
  • Центриране на Милен Желев в наказателното поле. Кайзер изби в ъглов удар.

27'
  • Бърза атака за Ботев, но пасът към Феребори Доре в предни позиции бе пресечен от Никита Баранов.

26'
  • Центриране в наказателното поле на Ботев. Защитата на домакините не се справи добре, Даниел Кайзер и Кристиан Димитров не се разбраха и топката бе изчистена от голлинията пред притичалия Педро Еуженио.

23'
  • Нов изстрел на Мартин Камбуров, но над вратата на домакините.

17'
  • Страхотен шанс за Берое! Мартин Камбуров бе близо до попадение във вратата на Ботев, но топката се отби в гредата.

16'
  • Неделев подаде отлично към Александър Тонев, който опита да намери Феребори Доре, но защитата на Берое се справи.

15'
  • Засада спира атака на гостите от Стара Загора.

14'
  • Тодор Неделев играе своя мач номер 150 в Първа лига.

• Рубен Бригидо напредна в атака за Берое, но бе неточен при центрирането.

12'
  • Удар към вратата на Берое, който не затрудни Душан Перниш.

10'
  • Атака за Берое, при която се стигна до съприкосновение между Иван Бандаловски и Кристиан Добрев.