• Последен съдийски сигнал в Стара Загора

90+5'
  • Резервата Емануил Манев от фаул прехвърли стената, но топката се спря в гредата на Перниш

90+4'
  • Гоооол! 1:0 за Царско село! Бразилецът Андерсон Кордейро нокаутира домакините, след като получи превъзходна асистенция от Емануил Манев и на празна врата трудно можеше да сгреши.

90+4'
  • Жълт картон за Илиас Хасани от Берое

90+3'
  • Пропуск на Балтанов, който получи шанс да стреля с глава след ъглов удар, но вратарят на домакините Перниш внимаваше и улови топката

86'
  • Принудителна смяна в Царско село - влезлият на почивката Стефан Христов се контузи и е заменен от Луи Нганиони

83'
  • Невероятен пропуск на Кукула! Джони Пласид и защитниците пред него подариха топката на резервата на Берое при едно центриране на Василев отляво, но той явно остана изненадан и не уцели вратата.

80'
  • Още една промяна прави треньорът на гостите - в игра влиза Карим Роси, терена напуска Дилан Мертенс

73'
  • Смяна в Берое - Кукула заменя Октавио

70'
  • Вратарят Душан Перниш излиза извън наказателното поле да пресече дълъг пас на Мертенс към Стефан Христов, но лошото му избиване дава възможност на резервата на Царско село да продължи атаката. Близо до аутлинията той се справи с Хасани, навлезе навътре в терена и шутира в далечния ъгъл. Перниш обаче се разтегна и се реваншира за грешката си секунди по-рано.

69'
  • Резервата на Берое Иван Минчев шутира от 30 метра, топката минава над вратата

67'
  • Вратарят Душан Перниш улавя слаб удар отдалеч на капитана на "царете" Реян Даскалов

63'
  • Мартин Камбуров е изведен зад отбраната на гостите, но вратарят Джони Пласид скъси ъгъла и парира удара му

62'
  • Промяна и в Берое - Кийлън Лебон отстъпва мястото си на Иван Минчев

61'
  • Още една смяна в Царско село - Емануил Манев влиза, Димитър Костадинов излиза

60'
  • Халфът на Берое Георги Ангелов шутира от дистанция, топката излиза в аут

59'
  • Смяна в Берое - ветеранът Мартин Камубров влиза на мястото на Илиян Стефанов

53'
  • Невероятен пропуск на Димо Бакалов! Вратарят Джони Пласид проспа центриране от фаул и резервата на Берое изскочи зад гърба му, но ударът му с глава се спря от външната страна на мрежата.

52'
  • Отлична контраатака на гостите, в основата на коята е току-що влезлият Стефан Христов. Той извежда на чудесна позиция Дилан Мертенс пред наказателното поле, но завършващият удар на нидерландеца е разочароващ.

48'
  • Промяна има и в Берое - Еривалдо отстъпва мястото си на Димо Бакалов

46'
  • Първа смяна в Царско село - Стефан Христов заменя Панайотис Лука

46'
  • Старт на втората част в Стара Загора

46'
  • Край на първото полувреме

45+1'
  • Официално предупреждение и за Георги Ангелов от Берое

44'
  • Жълт картон и за десния защитник на гостите Христо Попадийн

44'
  • Кийлън Лебон събра около себе си няколко играчи на гостите и пусна хитър пас към Илиян Стефанов на границата на наказателното поле. Привлеченият от Локомотив Сф халф обаче шутира силно и неточно.

41'
  • Медицинска помощ за халфа на Царско село Лъчезар Балтанов, който удари лакътя си

36'
  • Официално предупреждение и за Октавио от Берое

35'
  • Георги Ангелов не успява да намери вратата на Царско село, след като посрещна от въздуха избита от Попадийн топка

31'
  • Първи жълт картон в мача - получава го защитникът на Царско село Мартин Кавдански за грубо нарушение срещу Илиян Стефанов

29'
  • Проливният дъжд в Стара Загора затруднява футболистите на двата отбора

25'
  • Най-активният на терена от началото на мача Кийлън Лебон за пореден път обстрелва вратата на Царско село, но и този път топката излиза в аут

22'
  • Берое пропуска да открие резултата! Остро центриране от фаул внася напрежение пред Джони Пласид, но вратарят на Царско село улавя топката, макар и от втори опит.

19'
  • Халфът на гостите Лъчезар Балтанов се опитва да изненада Душан Перниш отдалеч, топката минава високо над вратата

17'
  • Страхотна възможност за Царско село, но ударът на Дилан Мертенс излиза в корнер.