• 67’ (д) Мартин Камбуров
  • 88’ Зоран Йосипович
  • Край на мача!

90+2'
  • ГОООЛ за Берое! Зоран Йосипович бележи четвърти гол за домакините! След центриране на Минчев отляво, Йосипович овладя и стреля, но Костов изби. При добавката обаче, той бе точен за 4:0.

88'
  • Последна смяна в мача. Георги Вълчев е заменен с Петър Атанасов.

82'
  • Яя Меледже заменя Педро Еуженио за Берое.

76'
  • Йосипович заменя голмайстора Камбуров.

70'
  • Симеон Мечев заменя Валери Божинов в състава на гостите.

69'
  • ГООЛ за БЕРОЕ! Мартин Камбуров е безпогрешен от бялата точка и увеличава преднината на домакините. Това е гол номер 225 за Камбуров в родния елит!

67'
  • Венцислав Керчев получава червен картон, след като събори в наказателното поле Мартин Камбуров, който бе останал абсолютно сам срещу Красимир Костов!

66'
  • ДУЗПА за Берое!

66'
  • Рубен Бригидо заменя Вандерсон Виана, който пък получава и жълт картон за бавене на време.

60'
  • Жълт карон за Вандерсон Коста.

59'
  • Даниел Гаджев е заменен от Доминк Янков.

59'
  • Пряк свободен удар за Ботев Враца. Валери Божинов центрира в наказателното поле, където Домовчийски стреля с глава, но в аут.

56'
  • Страхотен удар на Иван Минчев от фаул! Халфът завъртя топката от пряк свободен удар от малък ъгъл, Костов не успя да реагира, но топката спря в напречната греда.

54'
  • ГООЛ за БЕРОЕ! Старозагорци повеждат с 2:0 след втори гол на Ибрахима Конте! Александър Василев центрира отлично в наказателното поле, където Конте се измъкна от бранителите на гостите, които вдигнаха ръце за засада, и с удар от въздуха порази целта за 2:0.

47'
  • Начало на втората част.

45+1'
  • Край на първото полувреме.

45+1'
  • Жълт картон за Илия Миланов.

42'
  • Жълт картон за Андреас Васев, който извършва фаул срещу Еуженио.

41'
  • Първи точен удар в очертанията на вратата на Берое. След центриране отдясно, Валери Домовчийски успя да се пребори с бранител на домакините и стреля, но ударът му не бе много силен и попадна в обсега на Перниш.

38'
  • Удар на Александър Цветков от границата на наказателното поле, топката излиза в аут. Добра възможност за Берое.

31'
  • Нова груба грешка на Апостол Попов. Бранителят сгреши при изнасянето на топката и позволи на Конте да му отнеме. Последва пас към Минчев и негов удар, който бе спасен от Костов. При добавката Камбуров се разписа, но голът бе правилно отменен заради засада.

13'
  • Опасно центриране на Александър Василев отляво към Мартин Камбуров, нападаетлят обаче не успява да стигне до топката и да отправи удар.

11'
  • Корнер в полза на Берое.

9'
  • ГООЛ за БЕРОЕ! Домакините повеждат в резутлата след кошмарна грешка на Апостол Попов. Опитният защитник действа твърде несъобразително, опитвайки се да върне топката към своя вратар Костов. Пасът обаче се оказа твърде слаб, Конте стигна топката и след като финтра стража на Ботев, с лекота я прати в празната врата.

4'
  • Пряк свободен удар в полза на Берое още в 1-ата минута. Иван Минчев стреля от фаула, но праща топката над вратата.