• КРАЙ НА МАЧА.

90+3'
  • Жълт картон за Ибрахима Конте от Берое.

90+2'
  • 3 минути добавено време.

90+1'
  • Втора смяна в Славия - Йомов напусна игра, вместо него Калоян Кръстев.

87'
  • Жълт картон за Йосипович от Берое.

85'
  • Огромен шанс пред Мартин Камбуров, който се представи слабо! Йосипович матира защитата на "белите" с това, че пропусна пас зад гърба си, а това позволи на Камбуров да се измъкне покрай Гамаков. Таранът навлезе на около 2-3 метра в пеналта и шутира ниско към близкия ъгъл, а Георги Георгиев плонжира и се улови.

83'
  • Жълт картон за Янис Карабельов от Славия.

80+3'
  • Много тежки минути за Гамаков, който спря зверски изстрел на Конте от дистанция с главата си. Лекарите на Славия не бързат да изправят футболиста на крака.

79'
  • Жълт картон за Радослав Кирилов от Славия.

78'
  • Последна смяна за Берое - Зоран Йосипович замени Петко Цанков. Берое тръгва на максимален риск с двама чисти нападатели в предни позиции.

76'
  • ГОЛ ЗА СЛАВИЯ - 1:2! Капитанът Галин Иванов се оказа най-съобразителен в наказателното поле!

75'
  • Жълт картон за Иван Минчев от Берое.

74'
  • ГОЛ ЗА БЕРОЕ - 1:1! Иван Минчев наказа бившия си тим! След поредната многоходова атака на Берое Мартин Камбуров успя да отклони топката към Рубен Бригидо на десния фланг. Португалецът успя да пласира хубаво, остро центриране на първа греда, къде Иван Минчев успя да изпревари Милен Гамаков, за да изравни резултати.

69'
  • Първа смяна в Славия - Венци Бенгюзов заменя Емил Стоев.

63'
  • Втора смяна в Берое - Педро Еуженио замени Вандерсон.

60'
  • Първа смяна в Берое - Александър Цветков напусна игра, вместо него Ибрахима Конте.

55'
  • Жълт картон за Христо Попадийн от Славия.

54'
  • ГОЛ ЗА СЛАВИЯ - 0:1! Миг вдъхновение от Георги Йомов! Славчо Шоколаров изпълни ъглов удар отдясно по атаката, а футболист на Берое пред вратарското поле изчисти с глава. Йомов овладя топката на гърди около точката на дузпата и макар да бе натиснат от съперник, с последното си докосване преди падането нанесе знаменито воле по диагонала. Перниш плонжира и докосна топката, ала просто нямаше шанс как да отрази такъв изстрел.

50'
  • Опортюнистичен опит на Галин Иванов да стреля от около 28 метра към вратата на Берое. Топката рикошира в защитник на домакините и отлетя високо, високо над целта.

49'
  • Проблеми и лекарски екип на терена за Емил Стоев. Той получи неприятен, но неволен удар с коляно в кръста от Ерол Алкан.

48'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ. Отборът на Славия поднови играта от центъра.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ.

45+2'
  • 1 минута продължение на първото полувреме.

• Жълт картон за Галин Иванов от Славия.

41'
  • Домакините имаха доста сериозни претенции за дузпа! Вандерсон се измъкна отдясно по атаката и проби с топката към аутлинията. Там той беше връхлетян от Гамаков, като съумя преди това да остави топката в очертанията. Контакт между тях имаше, макар и извън терена, а реферът ясно показа, че няма да отсъди наказателен удар.

40'
  • Жълт картон за Емил Стоев от Славия.

32'
  • С известна доза късмет Вандерсон успя да пробие отляво по атаката на Берое. Крилото нахлу в наказателното поле и опита остро центриране към зоната пред вратарското поле, където Гамаков си свърши работата и изчисти.

29'
  • Ъглов удар за Славия отляво по атаката. Славчо Шоколаров и Галин Иванов разиграха късо, а капитанът гардира добре кълбото при мястото, където страничната линия на наказателното поле се съединява с аутлинията. Шоколаров дотича и се стрелна навътре, ала играч на Берое застана пред опита му за шут от нулев ъгъл.

17'
  • Късмет за Славия след рикоширалия изстрел на Яя Меледже! Вътрешният полузащитник на Берое натисна спусъка от около 23-24 метра по диагонала, а топката при границата на наказателното поле срещна тялото на Камбуров. Това промени траекторията ѝ и тя кацна върху мрежата зад напречната греда.

14'
  • Грешка на Александър Цветков в централния кръг стартира бърза контраатака за Славия. Емил Стоев получи и тръгна напред, след което опита извеждащ пас за Галин Иванов, който се бе стрелнал между централните бранители. Душан Перниш добре разчете опасността и напусна наказателното си поле, за да изчисти пред погледа на капитана на Славия.

12'
  • Проблеми за Петър Патев след един болезнен сблъсък с Александър Цветков за спорна топка. Все пак играчът продължи участието си в мача.

10'
  • Берое определено владее топката повече в първите 5-6 минути на срещата. Славия до момента показа нулево желание да атакува. За момента "белите" просто удържат първоначалния щурм на беройци.

• НАЧАЛО НА МАЧА. Първият удар по топката бе за домакините от Берое.

• Стадион: Стадион Берое
    Рефер: Радослав Гидженов
    Излъчва: Diema Sport