• Спречкване между Себастиян Вия и Бърнард Текпетей в средата на терена, което завършва с жълти картони и за двамата.

• Кайо Видал заменя Рик Джонатан.

66'
  • Квадво Дуа заменя Руан Секо за Лудогорец.

66'
  • ГОООЛ за Лудогорец! Руан Секо увеличи преднината на гостите с много красиво попадение. Тодор Неделев пробва меко подаване в наказателното поле, Говеа обаче пресече подаването и изби с глава. Топката обаче попадна на пътя на Руан Секо на границата на наказателното поле, а нападателят с бомбен шут я прати в горния ляв ъгъл на вратата за 2:0.

63'
  • Удар на Бърнард Текпетей с глава, който обаче е неточен.

51'
  • Изстрел на Тодор Неделев от прекия свободен удар, топката минава над вратата.

49'
  • Артур Мота заменя Уерик Каетано, за да застане на вратата на домакините.

48'
  • Начало на второто полувреме.

46'
  • Червен картон за Родриго Ачинели само минута след подновяването на играта! Стражът на домакините не успя да изчисти добре една наглед лесна топка, тя попадна в Руан Секо, а след това стражът на Берое игра с ръка извън наказателното си поле и логично бе остранен от игра.

46'
  • Край на първото полувреме.

45+2'
  • Жълт картон за Карлос Алгара за грубо нарушение в центъра на терена.

45+2'
  • Удар на Себастиян Вия отдясно, Серджио Падт спасява без особени проблеми.

45+1'
  • Страхотен шанс за Берое! Уерик Каетано се оказа на стрелкова позиция в наказателното поле след хубав пас на Вини Трибуле. Каетано пое добре топката и стреля от близка дистанция, но Серджио Бадт изби с крак в корнер.

41'
  • Лудогорец реализира втори гол в срещата, дело на Руан Секо след перфектна контраатака, но попадението на нападателя бе отменено след преглед на ситуацията с ВАР. Оказа се, че Руан Секо е бил в положение на засада при паса към него от страна на Рик Джонатан.

34'
  • Жълт картон за Жорди Говеа за спорове със съдяиата.

34'
  • Нарушение на Фон Витри срещу Себастиян Вия пред наказателното поле на Лудогорец.

33'
  • ГОООЛ за Лудогорец! Клод Гонсалвеш намери отлично Рик Джонатан в наказателното поле, бразилецът овладя на гърди, но веднага бе атакуван от няколко играчи на домакините. Рик все пак успя да запази топката и да я продължи към Сон на левия фланг. Бранителят на "орлите" стреля по диагонала и прати топката в мрежата за 1:0 в полза на гостите.

24'
  • НОв изстрел към вратата на домакините. Този път го отправи Сонко Сундберг, но и бранителят на Лудогорец не успява да преодолее вратаря на Берое, който лови.

23'
  • Далечен удар на Клод Гонсалвеш, топката попада в ръцете на Родриго Ачинели.

21'
  • Нов ъглов удар в полза на Лудогорец, който не носи заплаха за Ачинели.

20'
  • Хубаво центриране на Текпетей към Руан Крус на далечната греда, който обаче не успява да отправи точен удар.

11'
  • Нов свободен удар в полза на Лудигорец. Отново Неделев центрира в пеналта, където бранителите на домакините се справят и чистят топката.

9'
  • Свободен удар за Лудогорец в близост до наказателното поле на Берое. Тодор Неделев центрира остро, Ачинели излиза и боксира топката.

8'
  • Нов ъглов удар в полза на Лудогорец. Топката бе центрирана в наказателното поле, където Руан Секо се извиси над всички и стреля с глава, но покрай вратата.