• Смяна - Педро Нареси на мястото на Якуб Пьотровски.

• Оиер Сариеги проби отдясно и потърси Годой на границата на наказателното. Там обаче футболист на разградчани беше по-бърз и изчисти.

• Смяна - Квадво Дуа влиза в игра на мястото на Руан Круз.

• ГОООООЛ! Тодор Неделев беше безгрешен от бялата точка и преодоля Артур Мота, за да даде аванс на "орлите".

65'
  • Жълт картон за Оиер Сариеги, който извърши нарушението за дузпата.

64'
  • ВАР повика реферът на монитора край тъчлинията и той промени решението си - дузпа за Лудогорец!

63'
  • Спас Делев беше задържан и се сгромоляса в наказателното поле на Берое. Играчите на гостите поискаха дузпа, но съдията Владимир Вълков остави играта да продължи.

61'
  • Жълт картон за Аслак фон Витри.

56'
  • Берое се впусна в контраатака. Джани Политино реши да завършва сам с изстрел от дистанция. Ударът му бе блокиран от защитник на "орлите".

52'
  • Смяна - Спас Делев на мястото на Кайо Видал.

46'
  • Смяна - Георги Русев заменя Рик Джонатан.

46'
  • Начало на второто полувреме!

46'
  • Край на първото полувреме

45+4'
  • Удар на Рик Джонатан - без проблеми за стража на домакините, тъй като топката прелетя встрани от вратата.

45+3'
  • Смяна - Дени Групер влиза на мястото на Антон Недялков, който се контузи.

44'
  • Греда! Якуб Пьотровски засече центриране от корнер на Тодор Неделев и стреля силно с глава. Ударът на поляка обаче срещна напречния стълб и не посети мрежата на заралии.

38'
  • Ивайло Чочев отправи мощен шут, който обаче прелетя до целта.

35'
  • Енцо Еспиноза проби отляво и успя да намери Сантиаго Годой. Той пък веднага стреля, но покрай вратата, пазена от Серджио Падт.

33'
  • Жълт картон - Винисиус Белоти го получава

25'
  • Смяна - Джани Политино заменя контузилия се Винисиус Белоти.

25'
  • Кайо Видал получи отдясно и пусна остър пас в наказателното. Руан Круз се размина с топката, а след това Артур Мота се намеси.

23'
  • Аслак Фон Витри също си опита късмета с шут от далеч. Неговото изпълнение обаче отново не беше точно.

11'
  • Рик Джонатан стреля от дистанция по земя. Ударът му рикошира в играч на Берое и излезе в корнер.