• 82’ Елвис Ману
  • 89’ Кирил Десподов
  • Край на мача в Стара Загора - победа за Лудогорец с 4:1

90+3'
  • Гол на Кирил Десподов и резултатът вече е 1:4! Националът надигра Теди Мезаг в наказателното поле и с перфектен удар в далечния ъгъл не остави шансове на вратаря на Берое.

89'
  • Поредна смяна в Берое - Димо Бакалов заменя Алиун Фал

86'
  • Елвис Ману прави резултата 3:1 за Лудогорец! Нападателят е изведен очи в очи с Ганев и отново е безмилостен, пращайки топката хладнокръвно във вратата на Берое.

82'
  • Още една промяна в Лудогорец - Вандерсон влиза на мястото на Каули Оливейра

80'
  • Жълт картон за Стив Фуртадо

79'
  • Жълт картон получава Октавио за недоволство от съдийско решение

74'
  • Блестяща реакция на вратаря на Берое Генадий Ганев, който спасява опасен удар на Доминик Янков.

74'
  • Жълт картон за Сисиньо, който фаулира резервата на Берое Еривалдо

71'
  • Промяна и в състава на Лудогорец  - голмайсторът Кешеру отстъпва мястото си на Пиерос Сотириу

67'
  • Тройната смяна в Берое завършва с влизането в игра на Мартин Камбуров, който заменя Александър Цветков

64'
  • Още една смяна в състава на домакините - излиза Кийлън Лебон, влиза Октавио

64'
  • Промяна в Берое - Еривалдо заменя Ибрахима Конте

64'
  • Лудогорец отново повежда в резултата! Току-що влезлият Елвис Ману е изпуснат от централните бранители на домакините и не греши, излязъл очи в очи с вратаря Ганев.

62'
  • Още една промяна в тима на гостите - излиза Анисе, влиза Ману

60'
  • Първа смяна в Лудогорец . Доминик Янков влиза на мястото на Бернард Текпетей

58'
  • Берое изравнява резултата - 1:1! Иван Минчев от фаул с фамозно изпълнение на пряк свободен удар препарира вратаря Пламен Илиев.

52'
  • Бързоногият Кирил Десподов е неудържим по лявото крило, а подаването му към Каули предвещава нов гол. Страхотна изява на Георги Ангелов, който блокира удара му, запазва резултата.

50'
  • Отличен индивидуален пробив на Кийлън Лебон е блокиран и Берое стига само до ъглов удар

49'
  • Начало на второто полувреме на стадион "Берое"

46'
  • Край на първата част

45+2'
  • Нов пропуск пред вратата на Берое! Иван Минчев с меко подаване намира Алиун фал на добра позиция в наказателното поле, но ударът му от въздуха бе разочароващ.

45+1'
  • Фрапантен пропуск на Берое! Пас на Александър Цветков разсече защитата на гостите и Фуртадо се озова зад отбраната на Лудогорец. Последва хитро връщане към Макута, който от точката на дузпата не можа да уцели вратата.

45'
  • Сблъсък във въздуха между бразилския защитник на Лудогорец - Сисиньо и Александър Цветков води до кратко спиране на играта.

38'
  • Жълт картон за треньора на вратарите в Берое Йордан Господинов, който регира бурно срещу съдийско решение

34'
  • Добра изява на Сисиньо, който с глава чисти в ъглов удар опасно центриране, изпреварвайки Стив Фуртадо

28'
  • Отлична изява на централния защитник на Берое Теди Мезаг, който избива в корнер опасно центриране на  Текпетей от десния фланг

21'
  • Първа сериозна опасност пред вратата на Лудогорец, след като пробив отляво на Гаюс Макута завърши с успоредно подаване по земя към Алиун Фал. Нападателят на Берое се опита с шпагат да засече топката, но изкара топката в аут.

17'
  • Малшанс за Кирил Десподов! Чудесно изпълнение на фаул от българския национал среща гредата над стража на Берое Ганев.

8'
  • Първи жълт картон в двубоя - получава го халфът на Берое Иван Минчев за реакция срещу съдийско решение

6'
  • Гоооол! Клаудиу Кешеру извежда Лудогорец напред в резултата, след като бе изведен очи в очи с вратаря Ганев и елегантно го прехвърли за 0:1.