• Втори жълт картон на Мартин Камбуров и той е изгонен от игра

80'
  • Отново напрежение пред вратата на Берое - Раел Лолала с техничен удар пробва да прехвърли Бакер, но стражът внимава и избива в корнер

78'
  • Греда за Локомотив Сф! Центриране на Мики Орачев отляво изненадва вратаря на Берое, но за негов късмет топката кацна на напречната греда.

72'
  • Пропуск на Мартин Камбуров! Грешка в отбраната на Локомотив Сф позволи на нападателя да шутира от непосредствена близост, но топката мина над вратата

71'
  • Смяна и в Берое - Кукула влиза, Илиян Стефанов излиза

67'
  • Жълт картон за капитана на Берое Мартин Камбуров

65'
  • Първа смяна в Локомотив Сф - Карим Бухмиди отстъпва мястото си на Александър Александров

60'
  • Гооол! И отново Мартин Камбуров е героят за Берое - 1:0. Кийлън Лебон проби отляво и центрира по земя в наказателното поле, където капитанът на домакините с шпагат изпревари защитниците и бутна топката в мрежатта.

57'
  • Още едно официално предупреждение - получава го Карим Бухмиди за опасна игра с рака във въздушен двубой

53'
  • Началото на второто полувреме е дадено

46'
  • Край на първата част в Стара Загора

45+3'
  • Жълт картон за нападателя на Берое Алиун Фал за нарушение срещу Семерджиев

45+1'
  • Атрактивна намеса на Александър Любенов след центриране от фаул на Симеон Мечев слага край на една от малкото опасности пред вратата на Локомотив Сф

44'
  • Жълт картон и за защитника на Берое Камен Хаджиев, който влезе грубо в краката на Селсо Рапосо

35'
  • Хубав удар на Мартин Камбуров от пряк свободен удар минава над вратата на Александър Любенов

31'
  • Първи жълт картон в мача и той е за халфа на гостите Божидар Кацаров, който задържа с ръце Серкан Юсеин

28'
  • Централният бранител на Локомотив Сф Георгиос Кацикас се завръща на терена с превързана глава, след като преди това получи контузия в едно единоборство

24'
  • Алиун Фал се опитва с индивидуален рейд да пробие защитата на Локомотив Сф и стига до удар, който обаче е блокиран от бранител в "червено-черно"

22'
  • Нападателят на Локомотив Сф Карим Бухмиди пуска прострелно центриране в наказателното поле, където малко не достига на Божидар Кацаров да я засече

14'
  • Първото положение в мача е пред вратата на гостите! Илиян Стефанов изведе с хубав пас Алиун Фал на левия фланг, който центрира към Серкан Юсеин, но ударът му беше блокиран.