• 15’ Спас Делев
  • 72’ Исмаил Иса
  • Край на мача.

90+5'
  • Пряк свободен удар за Локомотив Пловдив. Димо Бакалов застана зад топката и центрира в наказателното поле, но бранител се намеси добре и изчисти кълбото напред.

• Балдовалиев е фаулиран в централната зона на терена.

90+3'
  • Три минути е добавеното време.

90+2'
  • Станислав Костов пропусна да направи резултата 3:0, след като се впусна в атака по лявото крило, напредна добре и стреля, но топката мина встрани от вратата.

90+1'
  • Станислав Костов влезе на терена на мястото на Милисавлевич.

83'
  • Иса пропусна да вкара втория си гол в мача, след като елиминира Ел Каруби, но там Котев се намеси добре и изби топката в корнер.

83'
  • Филипов напредна добре по дясното крило и опита да стреля, но Стамов се хвърли добре и изби топката в корнер.

80'
  • Смяна в състава на Берое. Филипов влиза на мястото на Делев.

76'
  • ГОЛ за Берое! Исмаил Иса с перфектен удар матира Ел Каруби и удвои преднината на Берое.

72'
  • Опасен удар на Камбуров от воле, но Макенджиев изби кълбото в корнер.

72'
  • Делев центрира отдясно към Иса, а ударът на нападателя излезе в аут.

72'
  • Делев вкара топката във вратата, но попадението беше отменено поради засада. Милисавлевич стреля опасно към Ел Каруби, той изби, но кълбото попадна в нападателя на Берое, който се разписа, но гол нямаше.

66'
  • Венци Василев стреля в ръцете на Ел Каруби.

64'
  • Удар на Божилов от дистанция, не сполучи.

62'
  • Спас Делев изпълни пряк свободен удар, центрирайки кълбото в наказателното поле на Локомотив, но Котев се намеси добре с глава и изби кълбото.

62'
  • Елиаш с далечен удар прати топката над вратата.

58'
  • Емил Гъргоров влезе на мястото на Боне в състава на Локомотив Пловдив.

57'
  • Димо Бакалов получава лекарска помощ

57'
  • Добър опит на Берое за атака. Божилов пробва да намери Делев зад защитата на гостите, но вратарят излезе добре и улови кълбото.

56'
  • Пряк свободен удар за домакините. Топката е на около 20 метра от голлинията на Ел Каруби. Делев прати топката в аут.

54'
  • Атака по дясното крило на Берое, но бранител на Локомотив изби кълбото в тъч.

53'
  • Стивън Петков отстъпва мястото си на Исмаил Иса в състава на Берое.

50'
  • Балдовалиев изпълни пряк свободен удар, но не сполучи да създаде опасност за вратата на Макенджиев. Пламен Крумов беше фаулиран в опасна близост до наказателното поле на домакините.

47'
  • На мястото на Карагарен влиза Велев в състава на Локомотив Пловдив.

46'
  • Начало на второто полувреме.

46'
  • Край на първото полувреме. Берое води с 1:0 с попадението на Делев.

45+2'
  • Едноминутно продължение на първото полувреме.

45+1'
  • Венци Василев стреля несполучливо по посока вратата на Ел Каруби.

44'
  • Дюфо получи втори жълт картон за удар без топка срещу Божилов и напуска терена, оставяйки съотборниците си с 10 души.

41'
  • Делев с триков удар пробва да матира Ел Каруби, но вратарят на Локомотив успя да отрази кълбото.

37'
  • Локомотив Пловдив получи пряк свободен удар, но след изпълнението му, не последва опасност за Макенджиев.

36'
  • Опит за атака на Локомотив Пловдив, но центрирането не сполучи да намери адресат

35'
  • Корнер за Берое, след изпълнението му гостите се справиха със ситуацията.

31'
  • Димо Бакалов има нужда от лекарска помощ

27'
  • Корнер за Берое. След центрирането на Делев, Ел Каруби улови кълбото уверено в ръцете си.

26'
  • Дюфо фаулира опасно Джоман и получи жълт картон.

25'
  • Милисавлевич с мощен шут начели гредата зад вратата на Ел Каруби

21'
  • Георги Божилов се освободи от бранителите на Локомотив, но от няколко метра нацели напречната греда

21'
  • Опит за атака на Локомотив, но Карагарен се забави.

20'
  • ГОЛ за Берое! Димо Бакалов сбърка при изнасяването на топката, Георги Божилов овладя и изведе Спас Делев от дълбочина и нападателят не сбърка за 1:0 в полза на домакините.

15'
  • След изпълнението на корнера Локомотив Пловдив получи възможност да контраатакува.

13'
  • Елиаш пусна пас към Делев, но Котев се намеси добре и изби в корнер.

13'
  • Берое спечели свободен удар в близост до наказателното поле на Локомотив, последва меко центриране, но опасност за Ел Каруби нямаше.