• Край на мача!

90+4'
  • Динков заменя Лебон.

90+3'
  • ГОООООЛ за Берое! Омар Камара бележи за домакините. След центриране на Лебон отляво, отбраната на гостите не успя да реагира добре и да изчисти топката. Гомис игра с глава, но прати коженото кълбо в Камара, който след като обработи топката, стреля под плонжа на Рейдър за 1:0.

87'
  • Принудителна смяна за Локо Пд. Марсел е заменен от Емил Янчев.

81'
  • Центриране на Карагарен от корнер, Марсел играе с глава, но след това топката рикошира в Сако и излиза в нов ъглов удар.

77'
  • ОМар Камара заменя Даниел Генов в състава на Берое.

76'
  • Артур Крачун заменя Биков за Локо Пд.

72'
  • Хубаво центриране на Симеон Мечев отдясно, Гомис чисти в корнер.

71'
  • Алиун Фал е заменен от Мартин Камбуров.

68'
  • Симеон Мечев заменя Серкан Юсеин.

67'
  • Лукас Салинас получава жълт картон за задържане на Лебон.

67'
  • Шанс! Карагарен проби веднага отдясно и праща топката във вратарското поле, където в последния момент Реян Даскалов успява да се справи с Димитър Илиев и да изчисти.

63'
  • Шакил Сно е заменен от Бирсент Карагарен.

62'
  • Лукас Салинас заменя Умарбаев.

62'
  • Жълт картон за Милош Петрович.

54'
  • Шакил Сно е изведен в наказателното поле отясно, но Ганев излиза и пресича подаването.

51'
  • Пробив на Кийлън Лебон по лявото крило, но футболистът на Берое бе притиснат от двама играчи на гостите и не успя да комбинира със свой съотборник.

48+18'
  • Ъглов удар за Локо Пд. След късо изпълнение Умарбаев центрира в наказателното поле, където Гомис стреля слабо с глава в аут.

46+2'
  • Край на първото полувреме.

45+2'
  • Една минута добавено време.

45+1'
  • Начало на второто полувреме.

45'
  • Жълт картон за Александър Цветков от Берое.

44'
  • Свободен удар за Берое в близост до наказателното поле на Локомотив. Топката бе центрирана в пеналта, където защитник на гостите избива в пореден ъглов удар.

43'
  • Добри действия на Умарбаев дълбоко в половината на Берое. Той преодоля двама бранители на домакините и намери свободния Димитър Илиев пред наказателното поле. Нападателят стреля, но ударът му бе блокиран от защитник.

38'
  • Жълт картон за Умарбаев. Това е пето официално предупреждение за Умарбаев от началото на сезона и той ще пропусне следващия мач на Локомотив.

31'
  • Смел удар на Абубакар Тунгара от дистанция, но крайно неточен.

30'
  • Нов прекрасен шанс за Берое! Лебон бе изведен отляво сам срещу вратаря, напредна много добре и стреля, но Рейдър успя да избие. Топката обаче се озова в тялото на Шакил Сно, който като по чудо не си реализира автогол. За негов късмет коженото кълбо мина покрай вратата и излезе в ъглов удар.

21'
  • Първи ъглов удар в полза на Локомотив.

20'
  • Първи точен удар в мача. Венсан Марсел стреля към вратата на Генев, но след рикошет топката не затруднява стража на домакините.

16'
  • Далечен изстрел на Серкан Юсеин, топката минава покрай вратата.

15'
  • Остро центриране на Даниел Генов отдясно, Петрович е на мястото си и чисти в нов ъглов удар в полза на Берое.

13'
  • Свободен удар в полза на Локо Пд. Парвиз Умарбаев центрира в наказателното поле, където Цветков действа авторитетно и чисти топката.

9'
  • Страхотен шанс за Берое! Александър Цветков се опита да изведе с дълъг пас Даниел Генов отдясно. Биков не успя да пресече паса и топката попадна в Генов, който на два пъти не успя да преодолее Лукас Рейдър. С ключова намеса се отличи и Милош Петрович, който изчисти в корнер.

6'
  • Спокойни първи пет минути в Стара Загора. Чистите положения пред двете врати липсват.