• Край на мача! Берое - Левски 1:2!

90+5'
  • Първи жълт картон и за играч на Берое. Получи го Александър Василев.

90+4'
  • Вратарят на Левски Милан Миятович също получи официално предупреждение за бавене на време.

90+3'
  • Четири минути добавено време на срещата!

90+1'
  • Жълт картон за Здравко Димитров заради бавното си излизане при смяната.

90'
  • Станислав Костов замени Здравко Димитров в тима на Левски.

90'
  • Последна промяна за домакините. Никола Маринов замени Гаюс Макоута.

87'
  • Нова промяна за Берое. Зоран Йосипович смени Алиун Фал.

78'
  • Карлос Охене също се появи на терена. Той замени Иван Минчев.

78'
  • Октавио смени Ибрахима Конте в съства на Берое.

78'
  • ГООООЛ ЗА ЛЕВСКИ! Робърта прави 1:2! Попадението дойде след нова грешка в защитата на старозагорци. Иван Минчев сбърка в центъра и Деян Лозев веднага се възползва и с чудесен извеждащ пас намери Найджъл Робърта. Нападателят напредна и излезе сам срещу Перниш, като го преодоля майсторски.

72'
  • Трета промяна за гостите. Франко Мазурек смени Илия Юруков.

71'
  • Нисичкият Иван Минчев пробва своя специалитет - удар отдалеч. Изстрелът му придоби коварна парабула и се бе насочил под гредата на Миятович, но вратарят на "сините" успя да избие в ъглов удар.

65'
  • Първи жълт картон в мача. Той е за капитана на Левски Хали Тиам.

61'
  • Първа промяна и за Берое. Стив Фуртадо отстъпи мястото си на Александър Василев.

59'
  • Крум Стоянов стреля между куп от играчи и замалко опитът му не се превърна в попадение.

55'
  • Още една промяна на почивката за "сините". Мартин Детелинов Петков смени Стайн Спиерингс.

46'
  • На почивката за Левски се появи Деян Лозев, който смени Паулиньо.

46'
  • Старт на втората част!

46'
  • Край на първото полувреме!

45+2'
  • Една минута добавено време на първата част.

45+1'
  • Отново Камбуров съзададе напрежение в наказателното поле на Левски. Той центрира топката от фланга, а Мартин Райнов изпусна Ахмед Туба и алжирецът стреля опасно с глава. Миятович остана като препаринан, но късемтът го покри и топката премина покрай гредата.

43'
  • Александър Цветков опита шут отдалеч, но право в стража на "сините".

41'
  • Теди Мезаг стреля с глава, но бе спасен от вратаря Миятович.

36'
  • ГООООЛ ЗА БЕРОЕ! Мартин Камбуров се разписа! Нападателят бе оставен съвсем сам на далечната греда и успя да засече центриране на Ибрахима Конте. Отбраната та Левски отново не успя да се ориентира добре и позволи на ветерана да се разипше за рекорден 24-и път срещу тях.

34'
  • Старозагорци можеше да върнат паритета доста бързо. Камбуров комбинира с Ибрахима Конте, който стреля силно, но топката отново премина малко над вратата на Миятович.

28'
  • Левски получи нова възможност за попадение. Здравко Димитров центрира в наказателното поле, а Ейолфсон стреля с глава, но над вратата на Перниш.

25'
  • ГООООЛ ЗА ЛЕВСКИ! Найджъл Робърта се разписа след грешка на домакините! Защитникът на Берое Теди Мезаг сбърка при изнасянето на топката от собственото си наказателно поле. Той опита пас, който обаче бе пресечен от Стайн Спиерингс, който намери Робърта. Нападателят си нагласи топката, стреля в горния ляв ъгъл и не остави никакъв шанс на Душан Перниш.

22'
  • Играчите на Левски замалко не подариха попадение за домакините. Миятович и Холмар Ейолфсон сътвориха огромна грешка. Исландецът затрудни се една топка назад своя вратар, от което се възползва Алиун Фол. Черногорският вратар обаче бе  о-бърз, а след това бе извършено и нарушение срещу него.

20'
  • Камбуров стреля от пряк свободен удар малко пред наказателното поле на "сините", но доста над вратата.

19'
  • Ибрахима Конте опита удар от над 25 метра, но и той бе неточен.

15'
  • Далечен удар на Гаюс Макоута, който обаче бе твърде неточен.

8'
  • Гостите от София отговориха с добра атака, при която Здравко Димитров финтира Ахмед Тоуба и Крум Стоянов, но в все пак топката бе изчистена в ъглов удар.

7'
  • Удар на Мартин Камбуров извън наказателното поле, но в ръцете на Миятович.

6'
  • Първата опасност бе на сметката на домакините. Алиун Фал се озова на фланга, след което комбинира Крум Стоянов, който стреля по диагонара, но топката премина много близо до далечната греда на вратаря Милан Миятович.