• И другият голмайстор - Джани Политино, също е заменен. До края на срещата ще наблюдаваме Карлос Пачаме

86'
  • Илиян Стефанов е пуснат в игра, с цел резултатът да бъде изравнен. Дарлан отстъпи мястото си

79'
  • ГОООООООЛ! Беоре изненада Левски с нов гол. В 73-та минута Сантиаго Годой се възползва от грешка в защитата на гостите. Нападателят надбяга Цунами и с елегантен удар реализира второто си попадение от началото на сезона

73'
  • Преслав Бачев заменя Рикардиньо

69'
  • Бруно Шмуц се появява в игра на мястото на Енцо Ойос

69'
  • Асен Митков стреля технично от пряк свободен удар, но топката мина на сантиметри от напречната греда

67'
  • Асими Фадига опита добър удар към вратата на Берое, но Родриго Ачинели показа класа и успя да се намеси

63'
  • Асен Митков получава жълт картон

57'
  • Неточност в отбраната на зелено-белите в 53-та минута доведе до шанс за Рикардиньо, който стреля, но ударът му попадна право в ръцете на вратаря

53'
  • Проманя и в състава на Левски. Андриан Краев е заменен от Асен Митков

46'
  •   Тиаго Сейхас се появи в игра на полувремето. Играта напусна Стефан Гаврилов

46'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първата част при резултат 1:1

45+7'
  • ГООООООЛ! Ачинели спаси след удар на Дарлан, топката попадна в Рикардиньо, който подаде към вратарското поле. Там Кристиан Димитров беше напълно непокрит и изравни резултата.

45+4'
  • Густаво Каскардо също е официално предупреден от главния съдия

40'
  • Рикардиньо също опита от дистанция да порази целта. Ударът на бразлиеца обаче премина покрай десния стълб на вратата.

40'
  • Енцо Ойос получи неприятен удар в носа от Андриан Краев. Болезнената ситуация се разви в средата на терена, а действията на футболиста на Левски бяха абсолютно неволни. Лекарският щаб на домакините бързо успя да спре кървенето и Ойос продължи срещата.

30'
  • Левски получи възможност да обстрелва вратата на Ачинели от пряк свободен удар. Марин Петков застана зад топката, но стреля в стената и топката излезе в ъглов удар.

25'
  • Едвин Ласо получи жълт картон след като повали Роналдо на няколко метра пред пеналтерията

23'
  • Рикардиньо подаде с едно докосване към Роналдо. Той пое топката, но се забави и отправи много неточен изстрел, след като беше бързо затворен от играчите на Берое.

16'
  • ГОООООООЛ! Берое открива резултата с извстна доза късмет. Вини Трибуле получи топката в близост до наказателното поле и шутира. След рикошет топката попадна в Джани Политино, който сам срещу Николай Михайлов остана хладнокръвен и с елегантен удар прати топката в мрежата.