• 89’ Мартин Камбуров
  • 70’ (д) Валери Божинов
  • Край на мача! Берое - Левски 3:1!

90+4'
  • Последна смяна в мача. Излиза Рубен Бригидо, влиза 16-годишният Пламен-Андрей Апостолов, който ще запише 20-ина секунди на терена.

90+2'
  • Мартин Камбуров отне радостта на младия Стоян Иванов от гола и направи 3:1. Младокът се измъкна зад Томислав Папазов и стреля леко към голлинията. Топката се търкулваше към нея, но на Мартин Камбуров реши на празна врата да мушне кълбото, за да направи 3:1.

89'
  • Втора смяна в Берое. Влиза младият Валентин Иванов, излиза Меска.

85'
  • Опасно изпълнение на пряк свободен удар от Иван Минчев, но топката мина над вратата.

84'
  • Жълт картон за Ивайло Иванов за нарушение пред наказателното поле на Левски.

83'
  • Последна смяна в Левски. Излиза капитанът на тима Деян Иванов, влиза Томислав Папазов.

79'
  • Страхотен шанс за Берое. Стоян Иванов намери по перфектен начин Мартин Камбуров зад защитата и сам срещу Николай Кръстев. Ударът на ветерана обаче беше избит от стража.

78'
  • Жълт картон за Давиде Мариани за нарушение в центъра.

73'
  • Валери Божинов е точен от дузпата, въпреки че вратарят Перниш улови посоката на изпълнението.

71'
  • Дузпа за Левски! Матеус Леони повали на земята Станислав Иванов и "сините" получиха правото да бият дузпа.

69'
  • Удар от пряк свободен удар на Давиде Мариани, но топката не намери очертанията на вратата.

68'
  • Първа смяна и в Берое. Излиза Александър Цветков, влиза Стоян Иванов.

61'
  • Втора смяна в Левски. Излиза Еркебулан Сейдахмет, влиза Илия Юруков.

55'
  • Жълт картон за Иван Бандаловски за много груб фаул срещу Милош Цветкович.

54'
  • Мартин Камбуров прави резултата 2:0! Ветеранът беше изпуснат от защитата и нахлу в наказателното поле. Стреля слабо, в обсега на вратаря, но Николай Кръстев позволи топката да мине под крака му и да се оплете в мрежата за 2:0.

50'
  • Удар от дистанция на Сейдахмет, но топката лети встрани от вратата.

48'
  • 46'
  • Край на първата част на мача! Берое води на Левски с 1:0.

45+1'
  • Една минута продължение на първата част.

45'
  • Опасно центриране от ъглов удар за Берое, но първо защитата на Левски изби, а после имаше и фаул в нападение.

42'
  • Смяна в Левски. Излиза Луи Нганиони, влиза Ивайло Иванов.

35'
  • Претенции за дузпа от страна на Левски. Валери Божинов падна в наказателното поле след съприкосновение с Александър Василев. Реферът обаче посочи играта да продължи.

34'
  • Удар от дистанция на Давиде Мариани, топката отново лети покрай вратата.

32'
  • Берое поведе! С първия си точен удар старозагорци откриха резултата. Защитата на Левски проспа пас към Рубен Бригидо отдясно в наказателното поле по диагонал на вратата. Изстрелът му не беше силен, но и намесата на вратаря Николай Кръстев беше под всякаква критика, топката мина под ръката му, удари се в гредата и се оплете в мрежата за 1:0.

28'
  • Първи пропуск пред вратата на Левски! Неразбирателство между Луи Нганиони и Николай Кръстев при една върната топка позволи на Мартин Камбуров да излезе от задна позиция, но след рикошет в него топката мина на сантиметри от гредата.

22'
  • Поредна възможност за Левски! Еркебулан Сейдахмет със страхотен пробив и намери Мартин Петков пред наказателното поле, но ударът му мина на сантиметри над гредата.

20'
  • Нов страхотен шанс за Левски. Давиде Мариани пусна пас за непокрития Валери Божинов, но той от воле не успя да уцели вратата.

19'
  • Първа опасност пред една от двете врати. Давиде Мариани отправи силен удар от границата на наказателното поле, но топката мина на сантиметри от гредата.

11'
  • Опасно центриране в наказателното поле на Левски, но там се намеси защитник и изби.

8'
  • Преди първия съдийски сигнал имаше минута мълчание в памет на бащата на Деян Иванов, който почина тази седмица.