0 : 1

• 3’ Ивелин Попов
  • Край на мача.

90+3'
  • Гостите получиха право да изпълнят пряк свободен удар отдясно пред наказателното поле за нарушение на Мечев срещу Петрис. Кръстев застана зад топката, но стреля над вратата.

89'
  • Жълт картон за Симеон Мечев.

88'
  • Жълт картон за Петрис.

84'
  • Божидар Пенчев влиза на мястото на Стилиян Николов.

80'
  • "Сините" организираха опасна атака с по едно докосване. Роналдо подаде към Андриан Краев, чийто удар от границата на наказателото поле беше разочароващо.

80'
  • Митко Митков влиза на мястото на Калоян Кръстев.

77'
  • Роналдо се озова на отлична позиция в наказателното поле, изведен от Цунами. Нападателят финтира защитник, но вместо да шутира, реши да търси Уелтън, но подаването му беше неточно.

76'
  • Жълт картон за Луизиньо.

74'
  • Роналдо направи непростим пропуск. Бразилецът с глава изведе Уелтън отляво, който напредна и навлезе навътре, подавайки към своя сънародник. Роналдо отправи удар от около 5-6 метра фронтално срещу вратата, но Караджов спаси.

69'
  • Келиан ван дер Каап не успя да изчисти добре топката, която се озова в Тунгара. Малиецът шутира, но неточно.

64'
  • Марин Петков влиза на мястото на Георги Миланов.

64'
  • Андриан Краев заменя Ивелин Попов.

64'
  • Георги Миланов отправи удар от далечна дистанция, но не намери целта.

60'
  • Жълт картон за Спас Георгиев.

54'
  • "Сините" разиграха пред наказателното поле на домакините. Кръстев подаде към Миланов, който обаче от около 17-18 метра не успя да уцели добре топката и стреля високо над вратата.

51'
  • Начало на второто полувреме.

46'
  • Луизиньо заменя Серкан Юсеин.

46'
  • Край на първата част.

45+1'
  • Гостите разиграха пред наказателното поле на своя съперник. Уелтън опита техничен пас, който да изведе Георги Миланов сам срещу вратаря, но Спас Георгиев успя да се намеси в последния момент преди седмицата на столичани да овладее, като в ситуацията останаха съмнения и за дузпа.

35'
  • Рука опита удар от около 20 метра, който беше безкрайно неточен.

33'
  • Жълт картон за Филип Кръстев.

32'
  • Уелтън проби отляво, като падна извън наказателното поле. Топката остана в притежание на "сините", като Роналдо подаде към Уелтън, който отправи удар в горния десен ъгъл, но кълбото срещна гредата и излезе в аут.

27'
  • Кръстев пусна към Цунами, а бразилецът отправи удар от 15-16 метра, но не затрудни Караджов, който улови.

21'
  •  Абубакар Тунгара измъкна топката от Цунами и Кордоба отляво и навлезе в наказателното поле, но опита да си спечели дузпа по елементарен начин, падайки на тревата. Георги Кабаков даде сигнал играта да продължи.

15'
  • Филип Кръстев направи двойно с Попето и отправи удар от границата на наказателното поле, но Караджов се справи.

14'
  • Спас Георгиев пусна извеждащ пас за Стив Траоре, който обаче беше фаулиран от Хосе Кордоба пред наказателното поле. Симеон Мечев стреля над вратата от последвалия пряк свободен удар.

9'
  • Жълт картон за Димитър Пиргов.

5'
  • ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! Цунами центрира в наказателното поле за Илиян Стефано, а Иван Караджов излезе неразчетено, като не се разбра с Димитър Пиргов. Стражът не успя да улови топката, която се озова в Ивелин Попов, а Попето на празна врата вкара дебютния си гол в официален мач за "сините".