• 64’ Карлос Сегундо
  • 55’ Ангел Бастунов
  • Край на мача - 2:1 за Берое!

90+7'
  • ВТОРИ ЖЪЛТ И ЧЕРВЕН КАРТОН! Сантиаго Годой беше изгонен с втори жълт картон, селд като тръгна да излиза много бавно при смяна, а това даде повод на рефера Драганов да го изгони.

90+4'
  • Пет добавени минути.

• Смяна в Берое - влиза Викторио Вълков, излиза Политино.

87+6'
  • Жълт картон за Леандро Годой.

86'
  • Жълт картон за Джани Политино.

85'
  • Шанс! Георги Николов беше изведен феноменално в наказателното поле на Берое и излезе "очи в очи" с Ачинели, но Енцо Еспиноса блокира по фантастичен начин младия нападатели не се стигна до удар към старозагорската врата.

82'
  • Смяна в Хебър - влиза Богомил Божуркин, излиза Кабов.

80'
  • Смяна в Хебър - влиза Божидар Пенчев, излиза Збун.

79'
  • Смяна в Берое - влиза Тиаго Сейхас, излиза Пачаме.

68'
  • ГОЛ ЗА БЕРОЕ! Домакините отново излязоха напред в резултата, след като топката беше доставена много добре отляво към Сегундо Пачаме. Той от наказателното поле на Хебър овладя и стреля изключително силно с левия крак и не остави абсолютно никакви шансове за Игонен - 2:1.

64'
  • Жълт картон за Ангел Бастунов.

56'
  • ГОЛ ЗА ХЕБЪР! След корнера гостите от Пазарджик изравниха резултата. Едвин Ласо не успя да изчисти топката и асистира буквално за Бастунов, който отблизо с глава не можеше да сбърка - 1:1.

55'
  • Шанс! Едвин Ласо опита да изнесе топката, но Бастунов му отне в половината на Берое. Той напредна и стреля, а Ачинели с една ръка изби в корнер.

54'
  • Смяна в Хебър - влиза Стилиян Тисовски, излиза Сеско.

• Старт на втората част!

• Край на първото полувреме - 1:0 за Берое.

45+2'
  • Удар! Атанас Кабов беше намерен вляво и отправи силен диагонален удар по земя, но Ачинели отрази удара на пловдивчанина.

44'
  • Жълт картон за Олексей Збун.

42'
  • Шанс! Енцо Еспиноса достави изключителен извеждащ пас зад отбраната на Хебър за Джани Политино. Той овладя пред вратаря Игонен и опита да го заобиколи с топка в крака, но тя беше овладяна от стража на гостите и Берое изпусна страхотен шанс за втори гол през първото полувреме.

39'
  • Шанс! Политино и Годой опитаха да затруднят вратата на Игонен и не успяха, но накрая беше отправен удар от Вини Трибуле, но топката профуча край десния страничен стълб на Хебър.

37'
  • ГОЛ ЗА БЕРОЕ! Джани Политино проби отдясно и центрира към Вини Трибуле, ала нападателят на домакините се размина на метри от голлинията с топката. Тя отиде вляво към Стефан Гаврилов, който шутира по диагонала, но Игонен отрази и я прати към Годой.

Първоначално аржентинският нападател не направи добър контакт с топката, но при втория опит ударът му бе неспасяем - 1:0.

34'
  • Едвин Ласо опита да изненада Матей Игонен с прехвърлящ удар от повече от 50 метра и не успя.

32'
  • Жълт картон за Карлос Сегундо.

28'
  • Едвин Ласо нахлу мощно в наказателното поле на Хебър и отправи удар, който обаче не затрудни Матвей Игонен.

26'
  • Шанс! Хебър стигна до първа ситуация за гол в мача. Гостите изпълниха свободен удар, а след разбъркване топката стигна до Георги Николов. Младежкият национал отправи удар с глава, но право в ръцете на Ачинели.