• Край на мача

90+4'
  • Смяна в ЦСКА, Соу излиза, Рафаел Енрике влиза

90+3'
  • Корнер за ЦСКА. Късо изпълнение, Жоржиньо стреля към вратата на Перниш, топката излезе в аут.

90+2'
  • Жълт картон за Черниаускас за бавене на играта

90+1'
  • Удар на Александър Василев, спасен от Черниаускас

90'
  • Смяна в Берое. Излиза Бригидо, влиза Валентин Иванов

89'
  • Смяна в ЦСКА. Стойчо Атанасов влиза, излиза Тиаго

88'
  • Камбуров с опасен удар, но топката не намери целта

84'
  • Смяна в Берое, влиза Меска, излиза Яя Меледже

83'
  • Корнер за Берое. След изпълнението нямаше проблеми за отбраната на ЦСКА.

80'
  • Медицинска помощ за Турицов

78'
  • Минчев стреля отдалеч, топката премина опасно близо до напречната греда на ЦСКА.

76'
  • Жоржиньо с атака към вратата на Берое, Василев е на подходящото място и спря атаката.

75'
  • Далечен удар на Минчев, Черниаускас се справи и улови кълбото

74'
  • Жълт картон за Тиаго Родригес

72'
  • Василев с опасен удар, стражът на гостите се справи

69'
  • Удар на Педро Еуженио, Черниаускас се справи

68'
  • Жълт картон за Алкан

68'
  • Смяна в ЦСКА. На мястото на Евандро, влиза Джеси

65'
  • Нов пряк свободен удар за домакините. Топката е на около 35-40 метра от голлинията на Черниаускас, Минчев стреля, няма опасност за ЦСКА

63'
  • Пряк свободен удар на границата на наказателното поле на ЦСКА. Педро Еуженио беше фаулиран от Турицов. Камбуров застана зад топката и стреля точно в стената

61'
  • Берое атакува чрез Алкан, отбраната на гостите се справи

60'
  • Смяна в Берое. Влиза Минчев, излиза Баранов

57'
  • Евандро и Алкан се сблъскаха в наказателното поле на Берое, трябва да получат лекарска помощ

55'
  • Александър Василев с далечен удар, неточен и топката излезе в аут

52'
  • Жълт картон и за Еуженио

49'
  • Жълт картон за Чорбаджийски

48'
  • Чорбаджийски е на тревата след сблъсък с Педро Еуженио

48'
  • Бикел докосна топката с ръка, съдията Попов прецени, че това е неволно, но домакините поискаха дузпа

47'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+3'
  • Корнер за ЦСКА. Тиаго центрира към Пинто, но атаката не продължи

45+2'
  • Корнер за ЦСКА, след изпълнението домакините се справиха със ситуацията

45+1'
  • Отлични намеси на два пъти на Черниаускас, след удари на Василев и Бандаловски

45'
  • Томаш с втора добра намеса в рамките на две минути, чисти кълбото напред

43'
  • Опасен удар на Соу, топката излезе в аут

40'
  • След центрирането на Меледже от корнер, Александър Василев стреля опасно, топката излезе в аут

39'
  • Евандро фаулира Меледже в половината на ЦСКА. Топката е доста далеч от вратата на Черниаускас. След центрирането, Соу изчисти в корнер

38'
  • Жълт картон и за Меледже, след като се опита да фаулира Жоржиньо

36'
  • Жълт картон за Жоржиньо, след като се опита да фаулира Меледже

35'
  • Пинто имаше нужда от лекарска помощ

31'
  • Корнер за ЦСКА. Удар на Антов с глава излезе в аут

29'
  • Евандро финтира добре Бандаловски, но опитът му да намери съотборник в наказателното поле на Берое не намери адресат, Баранов се справи

28'
  • Корнер за ЦСКА, след като Баранов опита да изчисти топката, тя излезе извън полето. Късо изпълнение на Тиаго, който комбинира с Жоржиньо, той стреля, но топката премина на метър над напречната греда.

26'
  • Милен Желев стреля към вратата на ЦСКА, топката излезе в аут

22'
  • След корнера, гостите се справиха в отбрана

19'
  • Удар на Бригидо, Черниаускас спаси с вещина и изчисти в корнер

19'
  • Гол за ЦСКА! Тиаго се разписа с отличен удар, той получи пас от Жоржиньо

16'
  • Добър удар на Соу от около 10-ина метра, Перниш е на мястото си 15'
  • Центриране на Еуженио към вратата на Черниаускас, Томаш се справи преди Камбуров да стигне до топката

12'
  • Удар на Евандро, Перниш се справи отлично с удара. Чудесна атака на "червените"