efbet Лига
  • Край на мача!

90+6'
  • Удар! Шут на Васил Шопов от пряк свободен удар, но стената на Берое отклони топката в ъглов удар.

90+5'
  • Натискът на Берое се засили сериозно, като Конте отправи мощен удар от воле към вратата на ЦСКА 1948, но Галин Иванов с тяло спря пътя на топката и тя не отиде до вратата на Наумов.

90+2'
  • Пет минути добавено време в мача.

• Жълт картон за вратаря на ЦСКА 1948 - Даниел Наумов.

88'
  • Шут! Капитанът на Берое Александър Цветков излъга с тялото си Васил Шопов и отправи сериозен удар от средна дистанция, но отново точността му изневери.

86'
  • Удар! Топката бе засечена от Даниел Младенов на близката греда след корнера, но Василев с рефлекс успя да парира удара и я изкара в нов корнер.

83'
  • Намеса! Християн Василев трябваше да се намесва. Даниел Младенов получи топката в половината на Берое и подаде вдясно за Галин Иванов. Той отправи мощен диагонален удар, но стражът на Берое се намеси решаващо изби в корнер.

82'
  • Смяна в ЦСКА 1948 - влиза Георги Мариянов, излиза Юсеин.

81'
  • Удар! Капитанът за Берое Цветков отправи мощен удар от дистанция, но топката премина край напречния стълб на вратата, пазена от Наумов.

79'
  • Жълт картон за Марио Топузов от ЦСКА 1948 след агресивен фаул в краката на Георги Ангелов.

78'
  • Фамозно спасяване! Алиун Фал бе намерен с центриране отляво в наказателното поле и отправи удар с глава от няколко метра. Даниел Наумов обаче с две ръце парира опита на стрелеца на Берое и изби в корнер.

71'
  • Смяна в ЦСКА 1948 - влиза Марио Топузов, излиза Мартин Камбуров.

71'
  • Смяна в Берое - влиза и дебютира Кийлън Лебон, излиза Октавио.

67'
  • Впечатленеи прави, че Краси Балъков не е доволен от действията на своите хора през втората част, като е много нервен от видяното в първите 20 минути на второто полувреме.

65'
  • Жълт картон за Крум Стоянов от Берое.

61'
  • Удар! Октавио Мантега засече с глава след корнер, но Венцислав Василев със своята прати топката към центъра.

61'
  • Василев се намеси решително след центриране отляво на Ибрахима Конте и изчисти с крак в корнер.

60'
  • Смяна в ЦСКА 1948 - влиза Денислав Александров, излиза Климентов.

56'
  • Удар! Страхотно нападение за гостите. Ивайло Климентов центрира в наказателното поле за Камбуров, който с глава върна назад за Младенов. Опитният халф пробва акробатично изпълнение, но топката отлетя аут.

55'
  • Удар! Александър Цветков продължава да тормози отбраната на ЦСКА 1948. Той премина през Климентов и си проправи място за шут, но топката не намери очертанията на вратата на гостите.

48'
  • Удар от дистанция на Климентов, но кошарно неточен.

47'
  • Смяна в Берое - влиза Иван Минчев, излиза Бакалов.

46'
  • Старт на втората част!

46'
  • Край на първата част!

• Жълт картон за Даниел Младенов, който препъна Макута в опасна зона.

45'
  • ГРЕДА ЗА БЕРОЕ! Чудесно разиграване на домакините през средата на терена. Гаюс Макута овладя на границата и стреля с левия крак, но топката се отби в левия страничен стълб на вратата, пазена от Наумов.

44'
  • Намеса на Наумов. ЦСКА 1948 загуби топката при изнасянето си, а Конте подаде за Алиун Фал. Той овладя лошо с първото си докосване, което позволи на стража на гостите да скъси ъгъла и да улови топката.

42'
  • Удар на Димо Бакалов от пряк свободен удар, но Даниел Наумов спокойно улови топката.

40'
  • Жълт картон за Димитър Пиргов, който фаулира пред наказателното поле на ЦСКА 1948 Александър Цветков - фаул за Берое.

39'
  • ГРЕДА ЗА ЦСКА 1948! Новакът в лигата създаде нова опасност пред вратата на Василев. Камбуров спря топката с гърди в наказателното поле и върна назад към Серкан Юсеин. Той стреля силно с десния крак. Топката "зави" леко и се отби в десния страничен стълб на старозагорската врата, но за щастие на вратаря на Берое тя не влетя във вратата му.

27'
  • Галин Иванов отправи опасен удар, но топката не намери очертанията на вратата на Берое.

26'
  • Какво спасяване на Наумов! Топката бе центрирана отдясно към Октавио Мантега. Той бе оставен непокрит в наказателното поле на гостите и стреля веднага. Шутът бе свиреп, но Наумов изби в корнер.

25'
  • Жълт картон за Ивайло Климентов от ЦСКА 1948, след като задържа в средата Макута. Играчът на Берое бе с разкъсана фланелка след единоборството.

22'
  • Претенции за дузпа от Берое! Крум Стоянов нахлу в наказателното поле на гостите, а Даниел Младенов го следеше. Играчът на Берое падна в наказателното поле, но това не впечатли съдията Тренчев и играта продължи с корнер.