• Смяна в Черно море. На мястото на Георги Илиев влиза Траян Траянов.

• След изпълнението на корнера не последва опасност за вратаря на Черно море.

90'
  • Охене стреля опасно към вратата на Коварж, но успя да спечели само корнер.

89'
  • На стадиона се чуват викове "Оставка" по адрес на наставника на домакините Александър Димитров.

• Паланков получи жълт картон за нарушение

84'
  • Радослав Кирилов напусна терена, а на негово място се появи Педро Маркес.

84'
  • Георги Илиев се нуждае от лекарска помощ

81'
  • Охене и Коконов имат нужда от лекарска помощ

78'
  • Добър удар на Цветков, спасен от Макенджиев.

78'
  • Смяна в състава на Черно море. Даниел Георгиев влиза на мястото на Секо.

77'
  • Пряк свободен удар за Берое. Зехиров стреля в стената изградена от варненски футболисти.

74'
  • Секо пусна успореден пас на вратата в наказателното поле на Берое, но Коконов не успя да играе с кълбото.

71'
  • Кузма заменя Бакари в състава на Черно море

67'
  • Милисавлевич центрира от корнер, но там отбраната на гостите се справи.

66'
  • Кирилов беше изпуснат от бранителите на Черно море, и излезе сам очи в очи с Коварж, но стражът се справи и изчисти в корнер.

65'
  • Жълт картон за Като.

64'
  • Георги Илиев от няколко метра не успя да вкара втори гол за гостите.

62'
  • Смяна в Берое. На мястото на Манга, влиза Динков

62'
  • Жълт картон и за вратаря на Черно море Коварж.

59'
  • Милисавлевич стреля над вратата с удар от границата на наказателното поле.

59'
  • Удар на Милисавлевич мина встрани от вратата.

55'
  • Сукуп получи жълт картон за задържане на Милисавлевич в опасна атака за Берое.

54'
  • Иво Иванов получи втори жълт картон и остави съотборниците си в намален състав.

51'
  • Жълт картон и за Иво Иванов

50'
  • Жълт картон за Бакари

49'
  • Георги Илиев стреля отдалеч, но бранител застана на пътя на топката.

48'
  • Начало на второто полувреме.

46'
  • Край на първото полувреме.

45+1'
  • Жълт картон за симулация на Охене.

45+1'
  • Георги Божилов с глава стреля опасно към Коварж, но стражът на Морето се справи със ситуацията и с акробатичен плонж изби, а топката се удари и в страничната греда.

43'
  • Корнер за Черно море. Цветков след изпълнението на корнера не успя да нанасе добър удар по топката и Макенджиев улови кълбото.

40'
  • Божилов опита да стреля опасно към вратата на Коварж, но бранител на гостите застана на пътя на топката. Това беше и първата по-опасна атака за Берое в това първо полувреме.

35'
  • Корнер за Черно море. След изпълнението му беройци се справиха със ситуацията.

33'
  • Секо центрира отдясно, но там Коконов остана под топката.

32'
  • И Георги Илиев стреля опасно към вратата на Макенджиев, но топката мина встрани от вратата на домакините.

26'
  • Хубав удар на Пламен Николов отдалеч, но отново Макенджиев улови кълбото.

23'
  • Уго Секо падна в наказателното поле на Берое, но съдията не отсъди дузпа в полза на Черно море.

21'
  • Коконов стреля към вратата на Макенджиев, но шутът му попадна в ръцете на вратаря.

19'
  • Новият национален селекционер Петър Хубчев е на стадиона и наблюдава играта на двата отбора.

• Атака за Берое, но отбраната на гостите се справи със ситуацията.

15'
  • Манга стреля с глава над вратата.

12'
  • Венци Василев напусна играта, а на негово място влезе Илия Миланов.

10'
  • Гол за Черно море! Иван Коконов се разписа за "моряците", след като успя да засече топката след подаване отдясно във вратата на Макенджиев.