• Дичев заменя Виктор Попов.

77'
  • Еривалдо заменя Ибрахима Конте за Берое.

73'
  • ГООООЛ за Берое! Алиун Фал бележи четвърти гол за домакините. Той засече поредното центриране отляво и от няколко метра порази целта.

68'
  • Директен червен картон за Исмаил Иса, който си позволи да изрита без топка Георги Ангелов.

65'
  • ГОООЛ за Берое! Иван Минчев прави резултата класически в полза на Берое! Той се разписа след подаване на Фал отдясно и прехвърлящ удар над излезлия напред Георги Георгиев.

58'
  • Кукула е заменен от Октавио.

57'
  • ГОООЛ за Берое! Кукула вкарва второто си попадение в мача! След ново центриране отляво, Кукула отново бе господар в наказателното поле и този път след удар с глава, покачи на 2:0.

51'
  • Удар на Иван Минчев от далечна дистанция, топката не попада в целта.

48'
  • Начало на втората част.

45+3'
  • Край на първото полувреме.

45+3'
  • ГОООЛ за Берое! Натискът на домакините най-сетне даде резултат. Крум Стоянов се включи отлчно по левия фланг, преодоля браниел на Черно море и намери Кукула в пеналта. Нападателят на домакините стреля без подготовка и прониза стража на гостите. При подаването към Стоянов обаче, останаха съмнения за засада.

40'
  • Виктор Попов получава жълт картон.

33'
  • Нов пропуск за Берое! Иван Минчев центрира от фаул в наказателното поле, където Мезаг надскочи всички и стреля, но в аут.

33'
  • Нова възможност за домакините след колеблива игра на Георги Георгиев, който не успя да улови наглед една лесна топка. В крайна сметка Макута се опита да прехвърли вратаря, но прати топката и над рамката на вратата.

30'
  • Страхотен шанс за Берое. След атака отляво, Фал бе изведен отлично и центрира остро в пеналта, където обаче Кукула не успя да засече.

27'
  • Принудителна смяна за гостите. Напуска контузения Родриго, а на негово място влиза Денислав Ангелов.

26'
  • Проблеми за Родриго Енрике, който има нужда от лекарска помощ. По всичко изглежда, че футболистът на гостите е получил разтежение.

25'
  • Уникален пропуск на Исмаил Иса! Нападателят бе изведен сам срещу вратаря на домакините, но не успя да го преодолее. Иса напредна много добре, но изстрелът му по диагонала бе отразен от Християн Василев.

20'
  • Четвърт час игра на стадион Берое, без точни уадри към една от двете врати.

15'
  • След 10 минути игра, Берое владее топката в 68% от времето.

12'
  • Ъглов удар в полза на Берое, който не носи нищо опасно за гостите.

10'
  • Свободен удар в полза на Берое. Иван Минчев центрира в наказателното поле, но защитник на Черно море избива топката.

8'
  • Териотирален натиск на домакините от Берое, но без особени опасности пред вратата на Георги Георгиев.