• Още една смяна за гостите - Никола Илиев заменя голмайстора Кристиан Нвачукву

90+5'
  • Жълт картон за Карлос Сегундо от Берое

90'
  • Червен картон за Ивелин Попов! Първоначално капитанът на Ботев получи жълт картон за грубо влизане в краката на Карлос Алгара, но след като бе привикан да изгледа ситуацията на монитора, реферът Георги Кабаков го изгони с директен червен картон.

87'
  • Жълт картон за Антонио Перера от Ботев Пловдив.

80'
  • Късмет за гостите! Исмаел Ферер сложи топката на главата на Хуан Пинеда, който обаче не начери очертанията на вратата на Бернат.

78'
  • Първа смяна в Ботев Пловдив - Алекса Мараш излиза, за да влезе бившият играч на домакитие Вини Трибуле

74'
  • Жълт картон за Хуан Пинеда от Берое

72'
  • Карлос Сегундо позволи на голмайстора за гостите Кристиан Нвачукву да му отнеме топката пред наказателното поле, но ударът на нигериеца бе право в ръцете на Артур Мота.

70'
  • Още една промяна за старозагорци - Алберто Салидо отстъпва мястото си на Джани Политино

69'
  • Пропуск за домакините! Резервата Енцо Еспиноса овладя технично в наказателното поле и шутира без забавяне, но твърде слабо и вратарят Ханс Кристиан Бернат изби.

64'
  • Смяна в Берое - Енцо Еспиноса влиза, Ойер Сариеги излиза

62'
  • Първи жълт картон в мача - получава го черногорският нападател на "канарчетата" Алекса Мараш за опасна игра

50'
  • Втора промяна в състава на домакините - Винисиус Белоти отстъпва мястото си на Кевин Сейхас

46'
  • Старт на второто полувреме

46'
  • Край на първата част

45+3'
  • Гооол! Резултатът е открит - 1:0 за Ботев Пловдив! Ивелин Попов подхвана атака, която бе продължена към Антонио Перера, а той със страхотно подаване изведе Кристиан Нвачукву в наказателното поле. Този път крилото намери начин да преодолее Артур Мота, промушвайки топката между краката му.

38'
  • Отлична намеса на Артур Мота! Кристиан Нвачукву бе изведен на добра позиция в наказателното поле на домакините, но вратарят скъси дистанцията и не позволи да бъде преодолян

36'
  • Принудителна смяна в състава на Берое - на мястото на контузения Франсиско Сагардия в игра влиза Хуан Пинеда.

33'
  • Медицинска помощ за Франсиско Сагардия! Нападателят на Берое се свлече на тревата без съприкосновение със съперник и очевидно няма да може да продължи.

30'
  • Константинос Балоянис от гостите беше изпуснат около точката за дузпа и нанесе удар с левия си крак от въздуха, но топката излезе в аут.

26'
  • Пропуск за Берое! Новото попълнение Исмаел Ферер пусна чудесен извеждащ пас към Винисиус Белоти, който обаче шутира твърде слабо, за да затрудни стража на гостите.

16'
  • Спасяване на Бернат! Франсиско Сагардия отправи коварен шут от дистанция, но вратарят на Ботев внимаваше и изби.