• Крайна мача! Победа за Берое с 1:0 срещу Арда!

• Още една смяна за домакините – Енцо Еспиноса замени Тиаго Сейхас.

89'
  • Жълт картон и за Умар Сако от състава на гостите.

84'
  • Удар! Тунгарана нанесе нов силен далечен изстрел, но отново Ачинели бе на точното място и улови топката.

84'
  • Официално предупреждение получи влезлият преди секунди Александър Петров от тима на домакините.

83'
  • Втората смяна – Васил Василев влезе на мястото на Майк Севайос.

83'
  • Две промени и за Берое – Александър Петров замени Едвин Ласзо.

82'
  • Иван Коконов пък смени Деян Лозев.

82'
  • Двойна смяна за Арда – Илия Юруков замени Лъчезар Котев.

82'
  • Нов далечен изстрел! Този път Ради Цонев шутира ниско от дистанция към долния ляв ъгъл на Ачинели, който реагира и след това улови топката.

75'
  • Жълт картон за капитана на Берое – Симеон Мечев.

73'
  • Първа смяна и за Арда – Иван Тилев смени Станислав Иванов.

64'
  • Нов удар! Стойчев получи пред наказателното поле и нанесе опасен удар от дистанция, но отново Ачинели изби.

63'
  • ВТОРИ ОТМЕНЕН ГОЛ ЗА АРДА! Вратарят Ачинели отби далечен изстрел, а Тунгара успя да направи точна добавка отблизо, но малиецът беше зад последния в защитата на домакините и голът правилно не бе зачетен. Системата ВАР потвърди и това решение.

58'
  • ГРЕДА ЗА БЕРОЕ! Ласзо получи отдясно в наказателното поле, след което комбинира с Майк Севайос, който шутира силно, но топката се отби от левия страничен стълб на Господинов и излезе в аут.

57'
  • Първа промяна в двубоя – Тонислав Йорданов замени Божидар Пенчев в тима на домакините.

56'
  • Удар! Мечев комбинира с голмайстора Трибуле, който стреля пред дъгата на наказателното поле по тревата, но твърде слабо, за да затрудни Господинов.

55'
  • Първи жълт картон и за играч на Берое – той бе за Божидар Пенчев.

54'
  • Опасен изстрел! Ковачев реши да шутира от далечна дистанция и го направи отлично с левия крак, но Ачинели отново беше на мястото си и отрази удара.

52'
  • Възможност и за Берое! Симеон Мечев получи топката пред наказателното поле, след това влезе в него, мина между двама бранители и стреля ниско по тревата, но Господинов улови.

52'
  • Първо официално предупреждение в срещата. То бе за Деян Лозев от Арда.

51'
  • Шанс за Арда! Тунгара проби по левия фланг и центрира добре ниско в наказателното поле, където на далечната греда беше забравен Светослав Ковачев, който моментално стреля с левия крака, но Ачинели показа класа и спаси.

46'
  • Без промени на почивката и за двата отбора.

46'
  • Начало на второто полувреме!

46'
  • Край на първата част при резултат 1:0!

45+3'
  • Шанс за Арда! Топката беше центрирана от корнер на първа греда, където Сако отигра с глава назад, а Лучиано Скуадроне закъсня да покрие Преслав Боруков, който обаче изглежда не беше подготвен и не успя да направи добър контакт с кълбото във вратарското поле, а след това то бе изчистено.

45+1'
  • Две минути добавено време на първото полувреме.

45+1'
  • Нов удар! Радослав Цонев центрира от свободен удар отляво на наказателното поле към далечната греда, където Умар Сако се вклини между двама играчи на Берое и засече с глава, но покрай лявата греда на Ачинели в аут.

40'
  • Изстрел! Стаси Иванов получи топката отляво в наказателното поле, нагласи си топката на десния крак и стреля към далечния ъгъл, но Ачинели улови без особени проблеми.

35'
  • След половин час игра дойде време и за първата почивка за вода заради топлото време в Стара Загора.

30'
  • Удар! Топката беше центрирана във вратарското поле на Берое, където Абубакар Тунгара изпревари Ачинели и стреля с глава, но над вратата в аут.

28'
  • Опасност! Станислав Иванов получи отляво в наказателното поле и опита да центрира, получи се опасен рикошет в защитник на домакините, но вратарят Ачинели внимаваше и улови.

17'
  • ОТМЕНЕН ГОЛ ЗА АРДА! Гостите разиграха добре топката и тя беше подадена на Преслав Боруков в наказателното поле, която я чукна леко и по този начин изведе Светослав Иванов сам срещу вратаря Родриго Ачинели и го преодоля, за да прати кълбото във вратата, но бившият играч на Левски беше в засада и попадението не беше зачетено. Системата ВАР потвърди това решение.

14'
  • ГООООЛ ЗА БЕРОЕ! Вини Трибуле откри резултата! Едно от последните нови попълнения – Едвин Ласзо намери на централния кръг Трибуле, който се измъкна от Мартин Стойчев и напредна на скорост в половината на Арда, стигна до наказателното поле на гостите, финтира Умар Сако, след което стреля от границата. Получи се рикошет в Стойчев, който вдигна топката над вратаря Анатолий Господинов, който нямаше как да реагира и попадна във вратата му – 1:0.

8'
  • Шанс за Арда! Гостите разиграха късо след ъглов удар, като Радослав Цонев комбинира със Светослав Ковачев. След това той бе изведен отляво в наказателното поле, където имаше много свободно пространство и шутира към близкия ъгъл, но топката се оплете от външната страна на мрежата.