• 65’ Димитър Илиев
  • 89’ Александър Иванов
  • Край! Това бе всичко от "Арена Арда"!

90+3'
  • ГООООООООЛЛЛЛ!!! Момчил Цветанов центрира по земя към наказателното поле, където младият Александър Иванов отправи изстрел и след рикошет в Таравел изравни за 3:3.

89'
  • А на мястото на Бирсент Карагарен влезе Иван Михайлов.

83'
  • Александър Иванов замени Даниел Иванов.

83'
  • Милен Желев влезе на мястото на Деян Лозев.

78'
  • Георги Атанасов бе заменен от Иван Тилев.

73'
  • Разбъркване! Георги Мавродиев подаде към Момчил Цветанов, който пусна към Димитър Илиев, но защитата на домакините се справи и изби.

72'
  • А Александър Колев излиза, заменен от Иван Арамазов.

67'
  • Георги Минчев отстъпи мястото си на Георги Мавродиев.

66'
  • ГОООООООООЛЛЛЛ!!! След страхотна контраатака Карагарен намери непокрития Илиев, който се зачуди дали да стреля и отправи слаб удар, отразен от стража на Арда. При добавката обаче нападателят бе по-прецизен и отбеляза своя гол №13 от началото на кампанията.

65'
  • А Тонислав Йорданов бе заменен от Жуниньо.

58'
  • Иван Коконов замени Спас Делев.

57'
  • Парвиз Умарбаев отстъпва мястото си на Петър Витанов.

55'
  • ГООООООООООЛЛЛЛ!!! Деян Лозев центрира перфектно за Тонислав Йорданов, който се извиси в наказателното поле и с мощен удар с глава удвои аванса на своя тим.

49'
  • Милен Стоев замени Алекс Петков.

46'
  • Начало на второ полувреме!

46'
  • Край на първата част!

45+2'
  • ГООООООООЛЛЛЛ!!! Спас Делев впечатли с индивидуални действия. Българинът първо финтира Лукас  Масоеро, след това преодоля Малембана и Колев и с прецизен удар отново изведе Арда напред.

44'
  • Първото предупреждение в мача бе за Алекс Петков.

35'
  • Митко Илиев намери Минчев в наказателното поле, който от своя страна върна към Конър Руан, но ударът на англичанина мина на сантиметри от вратата на домакините.

23'
  • Шанс! Георги Минчев стреля от пряк свободен удар, но топката прелетя встрани от вратата.

17'
  • ГООООООООЛЛЛЛ!!! Момчил Цветанов намери непокрития в наказателното поле Александър Колев, а младокът с  глава възстанови равенството.

14'
  • ГООООООООЛЛЛ!!! Александър Георгиев центрира към наказателното поле, където Спас Делев бе оставен абсолютно сам и необезпокояван отбеляза седмия си гол в efbet Лига през този сезон.