• Край на мача.

90+3'
  • Делев намери Ковачев, който потърси далечния ъгъл, но топката мина опасно над вратата. Оказа се обаче, че Делев е бил в положение на засада.

87'
  • Асен Митков влиза на мястото на Борислав Цонев.

84'
  •  Юруков преодоля Зайков пред наказателното поле и отправи силен удар, който Михайлов спаси.

81'
  • Ковачев заменя Коконов.

80'
  • Димитров мушна топката между краката на Желев и нахлу в наказателнотот поле, но вместо да отправи удар, реши да пада и да симулира за дузпа.

80'
  • Здравко Димитров се пребори с Милен Желев, овладя топката, след което с хубав финт елиминира защитника на Арда и намери Ради Цонев на границата на наказателното поле. Халфът опита удар, който беше блокиран от Коконов. "Сините" поискаха дузпа, но повторенията ясно показаха, че ръката на играча на домакините е плътно прилепена за тялото.

77'
  • Ивайло Найденов заменя Марин Петков.

68'
  • Тонислав Йорданов влиза на мястото на Жуниньо.

65'
  • Иван Тилев заменя Лъчезар Котев.

65'
  • Здравко Димитров заменя Димитър Костадинов.

58'
  • Билал Бари свали центриране отдясно за Радослав Цонев. Халфът отправи удар от десетина метра от движение, но неточно.

52'
  • Димитър Костадинов получи отляво, справи се с двама противникови футболисти и навлезе навътре, но падна след съприкосновение с Милен Желев. Изненадващо главният рефер Станимир Тренчев не отсъди нарушение.

50'
  • Гостите получиха право да изпълнят пряк свободен удар на 20-тина метра от вратата. Марин Петков обаче стреля високо над гредата.

48'
  • Арда бе много близо до откриващото попадение. Юруков намери Кики отляво, който пусна прострелно центриране за Коконов. Офанзивният футболист от дузпата опита техничен удар, но покрай вратата.

47'
  • Старт на втората част!

• Край на първата част.

45+1'
  • Удар от далечна дистанция на Делев не затрудни Михайлов.

44+1'
  • Зайков беше най-съобразителен след разбъркване в наказателното поле на домакините, но ударът му рикошира в играч в синьо и излезе в корнер.

36'
  • Жълт картон за Жуниньо.

33'
  • Удар с глава на Борислав Цонев след центриране на Галчев мина над вратата.

31'
  • Вратарят на Левски трябваше да се намесва. Юруков проби отляво и намери Коконов на границата на наказателното поле. Офанзивният футболист отправи силен удар от движение, но Михайлов успя да избие.

27'
  • Арда можеше да се възползва от грешка на Михайлов. Вратарят увисна след центриране от корнер. На далечната греда обаче Милен Желев не успя да насочи топката във вратата.

25'
  • Жълт картон за Давид Кики.

19'
  • Гостите бяха близо до гол. Топката стина до Гьоко Зайков след центриране от корнер. Защитникът от 7-8 метра фронтално срещу вратата отправи удар, но Караджов спаси.

16'
  • Жуниньо с отлично подаване изведе Делев в наказателното поле. Михайлов се забави да излезе, но и нападателят на Арда реши да поеме топката, което се оказа грешно решение, затвори си ъгъла и стражът на "сините" отрази удара му.

14'
  • Атанас Зехиров се контузи и беше заменен от Илия Юруков.

10'
  • Жълт картон за Хосе Кордоба.

8'
  • Домакините организираха опасна контраатака. Коконов проби отляво и пусна остър успореден пас в наказателното поле, но Жуниньо не успя да засече във вратата.