• Ел Джемили проби отляво и отправи удар, който обаче беше слаб и не затрудни Господинов.

• Жълт картон за Ноа Сонко Сундберг.

89'
  • Кристиан Димитров заменя Уелтън.

87'
  • Господинов лиши "сините" от четвърти гол. Ел Джемили и Петрис комбинираха отляво, а защитникът върна от аутлинията към дузпата, където Уелтън отправи силен удар, но право във вратаря на Арда, който успя да избие.

83'
  • Марин Петков заменя Рикардиньо.

81'
  • Жълт картон за Асен Чандъров.

80'
  • Преслав Боруков е заменен от Ласана Ндиайе.

73'
  • Иван Коконов влиза на мястото на Радослав Цонев.

73'
  • Гостите разиграха пред наказателното поле, като Кръстев пусна към резервата Джавад Ел Джемили. Мароканецът опита удар в близкия ъгъл, но след рикошет се стигна до корнер.

71'
  • Джавад Ел Джемили влиза на мястото на Роналдо.

70'
  • Асен Чандъров заменя Ивелин Попов.

70'
  • Цонев опита да изненада Андреев от пряк свободен удар от около 25-30 метра. Халфът отправи силен и плътен шут, но вратарят на Левски успя да избие в корнер.

67'
  • Иван Тилев влиа на мястото на Ел Мами Тетах.

62'
  • Станислав Иванов заменя Светослав Ковачев.

62'
  • Тунгара изведе Ел Мами Тетах сам срещу Андреев. Крилото опита да излъже стража, но се забави и капитанът на "сините" блокира удара му. Страничният рефер вдигна засада в тази ситуация, но повторенията показаха, че такава няма.

60'
  • Цонев центрира от корнер, а топката се озова в Милен Желев. Капитанът на Арда отправи силен удар от точката на дузпата, но над вратата.

58'
  • Жуниор Палмарес заменя Илия Юруков.

55'
  • Уелтън се озова на удобна позиция, но отправи слаб удар и не затрудни Господинов.

50'
  • Илия Юруков фаулира Рикардиньо в наказателното поле, след като изрита крака му, който беше поставен пред топката. Гидженов не се поколеба и посочи бялата точка. Зад топката застана Ивелин Попов, който счупи каръка с наказателните удари при "сините" и с безкомпромисно изпълнение в десния ъгъл вкара за 0:3.

48'
  • Начало на второто полувреме.

46'
  • Край на първото полувреме.

45+2'
  • Уелтън поде атака отляво, навлезе навътре и подаде към Попов. Десетката видя свободния Роналдо отдясно, а бразилецът пусна прострелно центриране по земя, но Рикардиньо не успя да засече във вратата.

45+1'
  • Тунгара намери коридор за удар, но не успя да затрудни вратаря на гостите с шут от около 20 метра.

40'
  • Домакините отговориха с удар от далечна дистанция на Радослав Цонев, но Пламен Андреев успя да избие в корнер.

33'
  • ГООЛ ЗА ЛЕВСКИ! Филип Кръстев намери Ивелин Попов на около 18-20 метра от вратата. Попето отправи удар, а топката рикошира в крака на Рикардиньо и стана неспасяема за Анатолий Господинов.

32'
  • Тунгара сбърка в центъра, което позволи на Левски да организира контраатака. Топката се озова в Петрис отдясно, който се справи с Юруков, навлезе навътре и потърси Филип Кръстев. Халфът обаче не успя да отправи добър завършващ удар. Кълбото обаче попадна в Андриан Краев, а той шутира силно от около 25 метра, но над вратата.

27'
  • Ел Мами Тетах навлезе в наказателното поле на "сините", при което се подхлъзна и падна на тревата. Мавританецът поиска дузпа, но главният рефер Радослав Гидженов даде сигнал играта да продължи.

24'
  • Столичани пропуснаха страхотен шанс за втори гол. Ивелин Попов намери Жереми Петрис отдясно. Защитникът центрира остро в наказателното поле, където Рикардиньо се измъкна от опеката на Алекс Петков и засече от въздуха, но прати топката опасно над вратата.

20'
  • Милен Желев пусна подаване към Ел Мами Тетах зад гърба на Жереми Петрис. Крилото напредна и намери Преслав Боруков пред наказателното поле, който отправи силен удар, но право в Сонко Сундберг.

16'
  • Арда за първи път стигна до нещо по-сериозно пред вратата на Пламен Андреев. Абубакар Тунгара отправи удар от трудна позиция, но прати топката покрай вратата.

8'
  • ГООЛ ЗА ЛЕВСКИ! Уелтън изпревари Илия Юруков отляво, овладя топката, напредна и центрира в наказателното поле, където оставения непокрит Роналдо с труден удар от въздуха сложи край на головата си суша - 0:1.