• Паулиньо стреля над вратата на Арда

70'
  • Александър Георгиев получи жълт картон за нарушение срещу Станислав Иванов

68'
  • ГООЛ! Левски отново е напред в резултата. Стайн Спиерингс засече технично центриране на Станислав Иванов.

65'
  • Стайн Спиерингс влиза на мястото на Станислав Костов

61'
  • Спас Делев и Александър Георгиев комбинираха отлично отляво. Полседният центрира успоредно на голлинията, но след рикошет топката не достигна до адресата.

59'
  • Светослав Ковачев получи жълт картон за фаул срещу Холмар Ейолфсон

50'
  • Старт на втората част!

45+1'
  • Край на първото полувреме!

45+1'
  • Паулиньо стреля от дистанция, но Николай Банков улови топката

45'
  • ГООЛ! Арда изравни! Радослав Василев се разписа във вратата на Левски с глава, след центриране на Румен Руменов.

41'
  • ГООЛ! Паулиньо реализира за 0:1. Бразилецът засече топката от границата на наказателното поле, топката рикошира в Матеус Леони и влетя в мрежата на Николай Банков.

37'
  • Радослав Василев получи жълт картон за остра реакция срещу съдийско решение.

35'
  • Шанс за Левски! Паулиньо получи в наказателното поле. Бразилецът залъга Мартин Костадинов и стреля в близкия ъгъл, но Николай Банков решително изби в ъглов удар.

34'
  • Темпото на игра в мача е добро, но липсват головите положения и пред двете врати.

31'
  • Главният съдия Петър Костадинов отмени попадение на Станислав Костов. Паулиньо подаде към нападателя, но топката срещна ръката му и реферът не зачете попадението.