• 85+5’ Христо Митев
  • 70’ Георги Николов
  • Край на мача! Арда победи Хебър с 3:1

90+5'
  • Гол! Тунгара направи трета асистенция, а появилият се преди минута Митев реализира с първото си докосване.

85+5'
  • Христо Митев заменя Станислав Иванов

84'
  • Жълт картон за Ангел Бастунов

78'
  • Гол! Арда поведе след само 6 минути чрез Преслав Боруков.  Един от най-добрите на терена - Тунгара, подаде към нападателя в наказателното поле. Националът на България показа голмайсторския си инстинкт и изведе домакините за втори път напред в резултата.

76'
  • Лъчезар Котев напуска терена. В игра Радослав Цонев

72'
  • Гол! Георги Николов в изравни резултата след добро подаване на Роберт Мазан

70'
  • Иван Тилев отстъпи позицията си на Иван Коконов

63'
  • Тонислав Йорданов е заменен от Преслав Боруков

63'
  • Шанс! Атанас Кабов получи възможност да обстрелва вратата на домакините, но позиционирането на Господинов му позволи да регистрира рутинна намеса.

58'
  • Добра контраатака на Арда завърши с хубав удар на Тунгара. Вратарят на гостите успя с плонж да избие топката в корнер

51'
  • Лазар Марин замени Жоао Сеско

47'
  • Трета смяна за Хебър. В игра Карлос Охене. Заменен е Стилиян Тисовски

46'
  • Николас Пенев отстъпи мястото си на Атанас Кабов

46'
  • Старт на второто полувреме на стадиона в Кърджали

46'
  • Край на първата част

45+5'
  • Удар! Абубакар Тунгара се измъкна зад защитата, но Петър Дебърлиев скъси дистанцията и успя да спаси удара.