• Тодор Гочев също е санкциониран с жълт картон

57'
  • Първа промяна в срещата за Арда. Илиша Сам се появява на терена, заменяйки автора на двете попадения дотук в срещата Радослав Василев

54'
  • ВТОРИ ГОЛ ЗА АРДА! Александър Георгиев беше изведен добре отляво и изпревари Венцислав Бонев, след което отправи центриране успоредно на вратата на Витоша и Ради Василев засече за 2:0

48'
  • На полувремето Четин Садула влезе на мястото на Ваньо Иванов. Това е и първата смяна в срещата.

46'
  • Начало на втората част

46'
  • Последен съдийски сигнал за първите 45 минути. Тежкото време в Пловдив указва сериозно влияние на срещата

45+1'
  • Домакините изпълниха два поредни ъглови удара, но без проблеми за защитата в „зелено“.

42'
  • Още един жълт картон в срещата. Той е за голмайстора Радослав Василев

38'
  • Първи жълт картон и за играч на домакините. Получи го защитникът на кърджалии Илиас Хасани

34'
  • Отново Радослав Василев имаше шанс да отбележи, след като надскочи Георги Купенов и отправи изстрел с глава, но стражът на Витоша улови.

27'
  • ГОЛ ЗА АРДА! Първи корнер за Арда, Купенов изчисти. Последва още един ъглов удар от другата страна, изпълнен от Иван Коконов. В наказателното поле Лъчезар Котев и Евгени Зюмбулев не се разбраха и Радослав Василев се възползва и с глава насочи топката във вратата на Християн Василев за 1:0.