• Жълт картон за вратаря на Арда Иван Караджов за бавене на време.

90+4'
  • Четири минути добавено време!

90+1'
  • Нова греда за ЦСКА! Джером Сонклер засече топката след изпълнение на корнер, топката тупна в земята, но се отби от напречната греда.

85'
  • ГООООЛ ЗА ЦСКА! Джером Синклер реализира! Новото попълнение на „червените“ получи топката отляво в наказателното поле, премина покрай Матеус Леони и стреля по земя, като е остави шанс на Караджов - 1:1.

84'
  • Шанс за ЦСКА! Енрике Рафаел центрира много добре към Соу, нападателят се извиси и стреля с глава, Караджов не реагира, но за негов късмет тя прелетя покрай дясната греда.

81'
  • Последна промяна за ЦСКА. Иван Турицов замени Тибо Вион.

79'
  • ГООООЛ ЗА АРДА! Светослав Ковачев е голмайстор! Емил Мартинов получи топката на левия фланг от Иван Коконов. Халфът центрира в наказателното поле на „червените“, където непокрит бе оставен Светослав Ковачев, който засече топката без подготовка и наказа Бусато - 1:0!

73'
  • Втора промяна за Арда. Иван Тилев влезе на мястото на Лъчезар Котев.

71'
  • Още една смяна за гостите. Ахмед Ахмедов замени Жеферсон.

70'
  • Принудителна промяна за „червените“. Юрген Матей напусна с травма, на негово място се появи Валентин Антов.

70'
  • Официално предупреждение и за Иван Коконов от Арда.

64'
  • Опасен удар за ЦСКА! Резервата Джером Синклер проби добре отдясно и върна топката към непокрития Соу, който стреля силно, но в аут.

62'
  • Енрике Рафаел пък замени Жул Кейта в тима на гостите.

61'
  • Смяна за ЦСКА. Георги Йомов е заменен от Джером Синклер.

60'
  • Първи жълт картон и за играч на ЦСКА. Получи го Амос Юга.

58'
  • Жълт картон за Петко Ганев от Арда.

56'
  • Опасен удар! Милен Стоев изпревари Али Соу за една топка в центъра. След това тя стигна до Делев, който си освободи място за стрелба пред наказателното поле на гостите и стреля 15-ина метра, но Бусато успя да избие.

53'
  • Първа промяна в срещата. Тя е за домакините. На терена се появи Милен Желев, който смени Деян Лозев.

51'
  • Шанс за Арда! Спас Делев центрира коварно в наказателното поле на ЦСКА, топката премина през купа от играчи, а Бусато не можа да улови, но все пак успя да се намеси. Ребин Сулака пък не успя да се възползва от последвалата възможност за добавка.

48'
  • Старт на втората част!

46'
  • Край на първите 45 минути! Резултат 0:0!

45+2'
  • Една минута добавено време на първото полувреме!

45+1'
  • Удар с глава на Али Соу премина над вратата на домакините.

43'
  • Греда за ЦСКА! Георги Йомов центрира отдясно в наказателното поле на Арда. Топката не бе изчистена добре и стигна до Амос Юга, който изстреля истински снаряд точно извън пеналтерията, но кълбото разтресе напречната греда на Караджов.

41'
  • Играчите на домакините изпълниха два корнера в рамките на една минута, но отново не се стигна до някаква по-интересна ситуация.

39'
  • Удар на Тиаго от свободния удар, но право в стената. Последва нов такъв на Тибо Вион, който бе блокиран и топката бе изчистена.

33'
  • Първи жълт картон в мача. Получи го Ребин Сулака за игра с ръка пред наказателното си поле. Статично положение за ЦСКА.

32'
  • Неразбирателство в защитата на ЦСКА! Жеферсон върна спорно една топка назад за Петър Занев. От своя страна капитанът на „червените“, поставен под напрежение от Делев, също сбърка, пробвайки да върне назад за Бусато. Бразилският страж обаче внимаваше, излезе бързо извън наказателното си поле и изчисти надалеч.

23'
  • Домакините получиха право да изпълнят пряк свободен удар от около 25 метра пред вратата на Густаво Бусато. Зад топката застана Спас Делев, който прехвърли стената, но и вратата на гостите.

22'
  • Малко след това и домакините изпълниха първия си корнер в мача. Изпълни го Спас Делев, топката стигна до Матеус Леони на далечната греда и опита удар, но много високо над вратата на бразилския страж на ЦСКА.

18'
  • „Червените“ получиха право да застрашат вратата на домакините от статично положение, но отново атаката приключи без удар по посока на вратата на Иван Караджов.

15'
  • Още един корнер за гостите, който беше изпълнен от Тиаго. Стигна се до леко разбъркване в наказателното поле на Арда, но топката бе изчистена.

11'
  • ЦСКА изпълни първия корнер в мача, но до нещо по-интересно след неговото изпълнение не се стигна.