• Три минути добавено време на срещата

90+1'
  • Жълт картон получава и Рубен Пинто

90'
  • Две минути след това Спас Делев бе фаулиран от Иван Турицов пред наказателното поле. Последва пряк свободен. Спас Делев нагърби с изпълнението, но Бусато успя да избие в корнер

88'
  • Румян Ховсепян стреля от около 20 метра, но топката попадна в ръцете на Густаво Бусато

86'
  • Петър Христов сменя Радослав Василев в тима на Арда

84'
  • Последна промяна за „армейците“. Денис Данидов заменя Тони Уот

83'
  • Жълт картон за Евандро

76'
  • Томи Юрич също се включва в двубоя, сменен е Жеферсон

71'
  • Официално предупреден стана и капитанът на кърджалии Пламен Крумов

66'
  • Втора промяна за домакините. Александър Георгиев напуска терена, заменен е от Лукас Уилиан

63'
  • Капитанът на „червените“ Петър Занев завъртя по земя топката от корнер близката греда, но тя за малко да влезе в мрежата на Иван Караджов, но вратарят се намеси и улови

60'
  • Първа смяна и за Арда. Спас Делев влиза на терена и заменя Жоао Аморим

54'
  • Първа промяна в срещата. Евандро заменя Греъм Кери в тима на ЦСКА

54'
  • Греъм Кери стреля от добра позиция, но топката бе изчистена от капитана на Арда Пламен Крумов.

52'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първите 45 минути при резултат 0:0

45+2'
  • Жоао Аморим също е официално предупреден

45+1'
  • Добавеното време на първата част е една минута

45+1'
  • Мазику опита нисък удар от границата на наказателното поле, но в аут

37'
  • Жълт картон получава и Жеферсон

34'
  • Греъм Кери пое една топка пред наказателното поле, но останаха съмнения за игра с ръка на ирландеца, но главният съдия на срещата Петър Костадинов подмина ситуацията. Кери подаде наляво на фланга към Вив Соломон-Отабор, който премина покрай Деян Лозев, напредна навътре и отправи хубав удар, който обаче се отби от дясната греда на Карадджов и излезе в аут

32'
  • Далечен удар на Матеус Леони, който лети високо в аут

25'
  • Първи жълт картон и за играч на ЦСКА. Той е за Брадли Мазику

19'
  • Жеферсон успя да изпревари Зоран Гаич в наказателното поле и засече с глава центриране от ъглов удар на Греъм Кери, но за негово съжаление топката премина много близо до лявата греда на Иван Караджов

12'
  • Първият жълт картон в срещата е показан на Иван Коконов от отбора на символичните домакини

11'
  • Кристиян Малинов падна в наказателното поле след леко съприкосновение с вратаря на Арда Иван Караджов, но нито той, нито останалите играчи на ЦСКА имаха претенции за дузпа