• Край на мача! Победа за ЦСКА 1948 с 6:3 в гостуването си на Арда!

• Нов шанс и за ЦСКА 1948! Васил Шопов и Денислав Александров направиха отлично двойно отдясно в наказателното поле, а последният нанесе изстрел, но Луков отрази.

• Възможност за Арда! Тонислав Йорданов получи пред наказателното поле, влезе в него, стигна почти до аутлинията и центрира към далечната греда, където Светльо Ковачев стреля с глава, но покрай лявата греда на Наумов.

• Четири минути добавено време

90+1'
  • Шанс за ЦСКА 1948! Резервата Мартин Тошев засече центриране отляво в малкото наказателно поле, но от около три метра стреля над вратата.

83'
  • Отменен гол за Арда! Коконов реализира във вратата на Наумов, но попадението беше отменено заради засада, а системата ВАР потвърди това решение.

77'
  • НОВ ГОЛ ЗА ЦСКА 1948! Хеттрик на Галин Иванов! Веднага след изпълнението на центъра, падна шести гол във вратата на Луков. Гостите организираха бърза атака, при която Георги Русев получи отляво, напредна и почти от аутлинията центрира към далечната греда, а Галин Иванов стреля от воле и оформи хеттрика си – 3:6.

70'
  • ГООООЛ ЗА АРДА! Иван Коконов отбеляза трето попадение за домакините! Александър Георгиев получи отляво в наказателното поле и с едно докосване центрира към около точката за дузпа, където Иван Коконов реализира за 3:5.

68'
  • Иван Коконов замени Румен Руменов в състава на домакините.

66'
  • ГООООЛ ЗА ЦСКА 1948! Емил Мартинов също се разписа! Мартинов отне топката на центъра, напредна на скорост и комбинира с Русев вляво. Крилото на „червените“ върна към Мартинов и нанесе изстрел от границата на наказателното поле по тревата за 2:5.

63'
  • ГООООЛ ЗА ЦСКА 1948! Галин Иванов с втори гол! Гостите се възползваха от грешка при изнасянето на топката от страна на кърджалийци, като Евил Мартинов я отне и изведе отлично Галин Иванов сам срещу Луков, а бившият играч на Славия и Левски  отбеляза втория си гол в мача.

58'
  • Първа смяна и за ЦСКА 1948 – Денислав Александров замени Марио Топузов.

57'
  • Жълт картон за Лъчезар Котев от Арда.

57'
  • Втора промяна за домакините – Мартин Костадинов замени Атанас Зехиров.

55'
  • Първа смяна в мача – Илия Юруков смени Христо Иванов.

55'
  • Първо официално предупреждение и за играч на „червените“. Получи го Александър Александров.

54'
  • ГООООЛ ЗА АРДА! Светослав Ковачев намали изоставането на тима си! Защитникът на столичани Реян Даскалов допусна много груба грешка, като не успя да отиграе добре топката в близост до наказателното си поле, а Светльо Ковачев я отне и останал сам срещу Наумов реализира за 2:3.

48'
  • Начало на второто полувреме!

46'
  • Край на първото полувреме при резултат 1:3!

45+1'
  • ГОООЛ ЗА ЦСКА 1948! Галин Иванов също се разписа! Топузов комбинира с Галин Иванов отдясно в наказателното поле, който опита да намери свой съотборник, но се получи рикошет в Алекс Петков, а топката мина покрай него. Иванов веднага се възползва и с плътен удар с левия крак отбеляза трети гол във вратата на Луков.

44'
  • ГООООЛ ЗА ЦСКА 1948! Марио Топузов донесе пълния обрат! Домакините сбъркаха при изнасянето на топката, което позволи на Алекс Колев да отнеме и да центрира в наказателното поле, където Петко Ганев не успя да изчисти топката по най-добрия начин и тя попадна в Марио Топузов, който реализира останал сам срещу Луков, с което донесе и пълния обрат само в рамките на три минути.

35'
  • ГООООЛ ЗА ЦСКА 1948! Ивайло Чочев възстанови равенството в 32-ата минута. Галин Иванов се пребори със защитник на Арда в наказателното поле и чукна  леко топката към Чочев, който овладя и нанесе удар по земя с левия крак за 1:1.

32'
  • Голям пропуск на Колев! Зехиров опита да върне към своя вратар Луков, но нападателят на гостите пресече, след което влезе отляво в наказателното, преодоля стража на домакините и стреля от малък ъгъл към празната врата, но топката се оплете от външната страна на мрежата.

26'
  • Страхотна възможност за ЦСКА 1948! Галин Иванов центрира към Александър Колев от корнер, който засече с глава, но прати топката над напречната греда.

25'
  • За малко автогол! Симеон Петров пробва да изчисти центриране отдясно, но не успя да отиграе добре топката и тя излезе в ъглов удар.

22'
  • Шанс за гостите! Георги Русев центрира отляво, последва разбъркване на метър пред голлинията на Арда, а Ивайло Чочев опита удар, но Мартин Луков се намесирешително.

22'
  • Удар! Ел Мами Тетах проби отляво и намери Йорданов пред границата на наказателното поле, а той остави за Христо Иванов, който шутира, но в аут.

13'
  • Първо официално предупреждение в двубоя. Получи го Тонислав Йорданов от Арда.

6'
  • АВТОГОЛ НА АЛЕКСАНДЪР АЛЕКСАНДРОВ! Арда поведе! Двубоят стартира прекрасно за домакините, които поведоха в резултата още преди да са изтекли и три минути игра. Тонислав Йорданов копна топката и по този начин изведе отдясно в наказателното поле Атанас Зехиров, който центрира към Ел Мами Тетах, а в опит да изчисти топката Александър Александров с глава я прати в собствената си врата.