FT

1 : 0

• 81’ Радослав Василев
  • Край на срещата! Късен гол на Радослав Василев потопи Ботев Пд насред стадиона в парка "Лаута".

90+8'
  • Смяна и в състава на Арда. Героят Ради Василев е заменен от Ерай Карадайъ.

90+1'
  • Тодор Неделев отново опита късмета си, този път от пряк свободен удар, но топката рикошира в стената, след което и в корнер.

89'
  • Домакините повеждат! След късо изпълнение на ъглов удар Светослав Ковачев отправи коварно центриране току пред Янко Георгиев. Стража не беше уверен, а от това се възползва стрелеца Радослав Василев, който може би ще донесе трите точки в Кърджали!

81'
  • Нов момент на напрежение за гостите! След центриране на Матеус Леони бяха отправени два удара към вратата на Янко Георгиев, и двата обаче блокирани.

81'
  • Поредна смяна за Ферарио Спасов - младият Бисер Бонев заменя Александър Тонев.

78'
  • Момчетата на Николай Киров започнаха да натискат през последните няколко минути, но за момента усилията им водят само до изпълнението на няколко ъглови удара.

77'
  • Нова греда! Отново Тодор Неделев получи топката на около 30 метра от вратата на Юсуф и пробва топовен изстрел от място, който срещна горната греда на вратата на домакините. Какъв удар!

67'
  • Пореден далечен удар за някой от двата тима - пореден неточен такъв. Този път автор е Джонатан Перейра от състава на "жълто-черните".

63'
  • Втора смяна за гостите. Радослав Терзиев заменя Антонио Вутов.

61'
  • Тодор Неделев също отправя силен удар от далеч към вратата на Месут Юсуф, но той не затрудни стража на Арда по никакъв начин.

56'
  • Първа смяна в срещата за Ботев Пд. Станислав Шопов заменя Фабио Бурбано.

54'
  • Голям шанс за момчетата на Николай Киров! След бърза контраатака и грешка в състава на Ботев Спас Делев беше болкиран току пред гол линията, преди удар на Иван Коконов отдалеч да бъде отклонен в корнер.

51'
  • Второто полувреме започва с точен удар. Емил Мартинов опита мерника си отдалеч, но Янко Георгиев нямаше проблеми, след като топката попадна право в обсега му.

48'
  • Начало на второто полувреме!

46'
  • Край на първото полувреме! Арда и Ботев се оттеглят при резултат 0:0. Срещата обаче е пълна с интересни моменти.

45+2'
  • Ъглов удар в последната минута на първата част за Арда. Топката стигна до вратата на Радослав Василев, но той я изпрати далеч над вратата на Янко Георгиев.

45'
  • Темпото на терена по никакъв начин не пада, въпреки че головите ситуации пред двете врати намаляха. Интересен двубой на стадиона в парка "Лаута".

42'
  • Греда и за гостите! След няколко лъжливи движения на Спас Делев нападателят намери пространство пред наказателното поле на Арда и нацели горната греда на вратата на Янко Георгиев.

34'
  • Жълт картон, първи в срещата, Той е на сметката на Джонатан Перейра от състава на Ботев.

28'
  • Гостите бяха порязани! След чудесен удар отдалеч на Станислав Шопов топката срещна горната греда, преди да падне на главата на Лъчезар Балтанов, който я вкара във вратата на домакините. Попадението беше отменено заради засада, но при повторенията се видя, че такава по никакъв начин няма.

27'
  • Колко близо бяха гостите до гол! След страхотен диагонален пас на Лъчезар Балтанов към Лазар Марин, последният центрира с второто си докосване и намери главата на Тодор Неделев, но зашитник на Арда успя да протегне крак и да спре опита на Неделев.

26'
  • Пореден шут отдалеч в мача, този път за гостите. Александър Тонев си нагласи топката на десния крак и стреля неточно над вратата на Месут Юсуф.

21'
  • Нов опасен удар отдалеч за Арда, но и този изстрел на Румен Руменов профучава встрани.

19'
  • След сблъсък между Янко Георгиев и Емил Мартинов двамата имаха нужда от кратка пауза, в която да им бъде оказана медицинска помощ.

18'
  • Коварен изстрел отдалеч на Александър Георгиев, който рикошира в двама играчи на Ботев, преди да излезе в ъглов удар.

16'
  • Първи сериозен шанс и за гостите! Спас Делев получи на десния фланг, прехвърли топката на левия си крак и отправи много остро центриране към нападателя Радослав Василев. Василев не докосна топката, но въпреки всичко Янко Георгиев трябваше да се намеси, за да предотварти топката да влезе във вратата му.

11'
  • Ботев има топката в по-голямата част от първите 10 минути на мача, но за момента не успява да създаде кой знае какви шансове. Домакините седят добре в защита.

10'
  • Първи не лош шанс в срещата. След изпълнение на ъглов удар от Тодор Неделев Джонатан Перейра се извиси най-високо и стреля с глава, но ударът му се заби в земята и профуча над вратата на Месут Юсуф.