• Край! Арда се наложи със зрелищно 3:2 над Ботев Пловдив!

• Смяна в Арда! Героят Спас Делев бе заменен от Андрия Бубняр.

90+6'
  • Ловре Кнежевич си изработи официално предупреждение.

90+4'
  • 5 минути добавено време на зрелището в Кърджали!

90+1'
  • Втори жълт картон за Джонатан, който бе принуден да напусне терена по-рано!

87'
  • Голмайсторът Спас Делев получи жълт картон заради това, че свали фланелката си при радостта за гола.

86'
  • ГОООООЛ ЗА АРДА! Спас Делев оформи домакинския обрат с отрактивна странична ножица. Голмайсторът от Ключ засече топката след центриране на Деян Лозев и изпрати топката в далечния ъгъл на Аргилашки.

85'
  • Влезлият от пейката Станислав Шопов си изработи жълт картон.

83'
  • Георги Аргилашки се отчете със страхотна намеса след хубав удар под гредата на Спас Делев.

81'
  • А Иван Василев влезе на мястото на автора на двете попадения за Ботев - Атанас Илиев.

78'
  • Двойна смяна в лагера на "канарчетата"! Кристиан Добрев отстъпи мястото си на Станислав Шопов.

78'
  • ГОООООЛ ЗА АРДА! Иван Коконов стреля от дузпа в десния ъгъл на вратата на Аргилашки. Стражът отрази удара, но топката се върна право в краката на футболиста на Арда, който при добавката бе точен за 2:2.

71'
  • Дузпа за Арда! Домакинската публика най-накрая е щастлива, след като Кабаков отсъди 11-метров наказателен удар за кърджалийци. Славчо Шоколаров игра с ръка в наказателното поле.

70'
  • А Пламен Крумов отстъпи мястото си на Ребин Сулака.

67'
  • Двойна смяна в лагера на домакините! Румен Руменов бе заменен от Иван Тилев.

67'
  • Джонатан Перейра получи жълт картон.

64'
  • Тодор Неделев отправи техничен удар, но Симеонов боксира.

63'
  • Отлична възможност! Джонатан изскочи зад гърба на защитата и излезе сам срещу Симеонов, който плонжира и изби. Топката достигна до Атанас Илиев, който пропусна да оформи своя хеттрик.

57'
  • Тодор Неделев напредна на скорост в наказателното поле, но добрият рейд завърши с изключително неточно центриране, което не създаде опасност за Симеонов.

56'
  • Шанс! Ковачев отправи нов удар, който отиде в аут.

52'
  • Нови претенции за дузпа! Домакините отново претендираха за дузпа, тъй като топката се удари в ръката на Цикарски в наказателното поле на Ботев. Ръката на левия бек обаче бе плътно прилепена към тялото му и Кабаков остави играта да продължи, което вбеси публиката в Кърджали.

48'
  • Смяна за Арда! Ловре Кнежевич влезе на мястото на Милен Стоев.

46'
  • Старт на втората част!

46'
  • Край на първо полувреме!

45+7'
  • ГОООООЛ ЗА БОТЕВ! Героят отново е Атанас Илиев, който този път отбеляза с глава след центриране на Тодор Неделев. Топката бе добре насочена и остави безпомощен Васил Симеонов.

45+6'
  • Първото официално предупреждение в срещата отиде на сметката на Крис Добрев.

45+2'
  • Цели 6 минути допълнително време на жегата в Кърджали!

45+1'
  • Проблеми за Феро! Маркиньос Педросо получи разтежение и бе заменен от Мите Цикарски.

45'
  • Нова възможност! Светослав Ковачев отправи удар, но опитът му отново бе неточен.

38'
  • Принудителна смяна! Янко Георгиев бе заменен от Георги Аргилашки!

34'
  • Проблеми за вратаря на Ботев, който няма да може да продължи срещата!

33'
  • ГООООООЛ ЗА АРДА! Иван Коконов върна равенството! Спас Делев бе изведен отдясно, справи се с Работов и отправи изстрел към Янко Георгиев. Стражът отрази удара на Делев, но топката попадна в непокрития Коконов, който се разписа лежерно за 1:1.

29'
  • Добра възможност! Светослав Ковачев отправи първия удар към вратата на Янко Георгиев, но топката прелетя встрани.

22'
  • Претенции за дузпа! Домакините настояваха за наказателен удар, тъй като Иван Коконов бе съборен от Станислав Работов, но Кабаков подмина ситуацията, тъй като младокът игра за топката и претенциите бяха неоснователни.

21'
  • Ранна пауза за вода! Времето в Кърджали е 34 градуса!

16'
  • Шанс! Кристиан Добрев напредна и се озова сам срещу вратаря, но Васил Сименов успя да улови.

8'
  • ГОООООЛ ЗА БОТЕВ ПЛОВДИВ! Атанас Илиев постави шеметното начало на срещата! Само 18 секунди бяха необходими на Илиев да открие резултата, възползвайки се от лошо връщане на Милен Стоев. Илиев заобиколи Симеонов и изпрати топката в празната врата на домакините.