• Смяна в Арда - влиза Илия Юруков, излиза Цонев.

89'
  • Смяна в Арда - влиза Феликс Ебоа, излиза Офор.

89'
  • ГОЛ ЗА АРДА! Тонислав Йорданов центрира топката от ъгловия удар към Пламен Крачунов, който се размина с нея. Тя се отби в тялото на Йонас Там и влетя във вратата на Игонен.

86'
  • Шанс! Борислав Цонев отправи много силен удар от дистанция, но Игонен изби в ъглов удар.

85'
  • Жълт картон за Кристиан Нвачукву.

83'
  • Намеса! Кристиан Нвачукву проби отдясно и опита да намери Димитър Папазов, но Борислав Цонев направи вездесъщо изчистване преди играча на Ботев да завърши в опразнената врата.

82'
  • Шанс! Станислав Иванов получи топката между двама бранители на Ботев и стреля, но Игонен отрази удара му.

81'
  • Смяна в Ботев - влиза Димитър Папазов, излиза Секулич.

78'
  • Смяна в Ботев - влиза Атанас Чернев, излиза Видев.

78'
  • Шанс! Ботев имаше изключителна възможност пак да поведе в резултата. Марин Секулич напредна с топка в крака и надбяга Крачунов. След това той елиминира с финт бранителя и даде пас към Ето'о, който стреля от няколко метра, ала Господинов направи фантастична намеса.

77'
  • Удар извън наказателното поле на Нвачукву, Господинов сигурно улови топката.

71'
  • ГОЛ ЗА АРДА! Домакините изравниха резултата след прекрасно нападение. Борислав Цонев даде дълъг пас вдясно за Тонислав Йорданов. Той овладя във въздуха и продължи с дрибъл, след което центрира прекрасно към другата резерва - Борис Тютюков, който с глава матира Игонен - 1:1.

64'
  • Смяна в Арда - влиза Тонислав Йорданов, излиза Тилев.

63'
  • Иван Тилев шутира от въздуха от дъгата, но топката рикошира в гърба на Ето'о и отиде в корнер.

62'
  • Смяна в Арда - влиза Христо Митев, излиза Окезие.

55'
  • Жълт картон за Ивайло Видев.

52'
  • Шанс! Принц Окезие даде прекрасен извеждащ пас, но не към правилната врата и изведе Кристиан Нвачукву срещу вратаря Господинов. Резервата на Ботев напредна и стреля, но причудливо не намери очертанията и прати топката аут.

51'
  • Смяна в Арда на почивката - влиза Борис Тютюков, излиза Стоев.

• Старт на втората част!

46'
  • Край на първото полувреме!

45+3'
  • Смяна в Ботев - влиза Кристиан Нвачукву, излиза Акере.

37'
  • ГОЛ ЗА БОТЕВ ПД! Принц Окезие направи груба грешка при обработването на топката и Уме Емануел открадна в половината на Арда. №31 на Ботев напредна и мина край Анатоли Господинов, след което прати топката във вратата, въпреки опитите на Милен Стоев да блокира.