• 40’ Асен Георгиев
  • 45+1’ Виктор Митев
  • Край на мача

90+5'
  • Пропуск от дузпа! В добавеното време домакините получиха шанс да спечелят трите точки, след като реферът посочи бялата точка за игра с ръка на Проспер Менди. Решението му бе дълго оспорвано от гостите, тъй като топката срещна първо тялото, а след това и ръката на защитника на Спартак Варна след удар отблизо на Атанас Кабов. С изпълнението на дузпата се нагърби Димитър Костадинов, който обаче не успя да уцели вратата.

90+3'
  • Поредна смяна в тима на гостите - Цветан Илиев влиза вместо голмайстора Виктор Митев.

88'
  • Смяна в Септември - Александър Петров влиза на мястото на капитана Асен Чандъров.

82'
  • Жълт картон за защитника на Спартак Варна - Пламен Димов.

81'
  • Още една смяна за гостите - Никола Борисов заменя Мехмед Мехмед

76'
  • Жълт картон за Димитър Костадинов от състава на домакините.

74'
  • Промяна в Септември - Красиан Колев излиза, Йоан Гаврилов влиза.

73'
  • Другата промяна е влизането на Мартин Петков на мястото на Мартин Стоянов.

67'
  • Двойна смяна в Септември - Кристиян Пешов излиза, Мартин Ачков влица

67'
  • Смяна в Спартак Варна - Янчо Андреев влиза на мястото на Денис Баланюк.

64'
  • Греда за Спартак Варна! Денис Баланюк изведе на добра позиция Ивей Ромееш, който шутира мощно от движение, но топката разтресе гредата на Шейтанов.

63'
  • Жълт картон и за друга резерва - Радослав Живков от Септември е предупреден официално

59'
  • Страхотен удар от въздуха на Виктор Митев мина покрай левия стълб на вратата на стража на домакините Шейтанов

55'
  • Чудесно спасяване на Димитър Шейтанов, който изби в корнер опасен удар на Здравко Димитров от границата на наказателното поле.

54'
  • Жълт картон за току-що влезлия Ивей Ромееш, който спря пробив на Атанас Кабов

53'
  • Старт на второто полувреме

46'
  • Смяна в Спартак Варна - Родни Антуи отстъпи мястото си на Ромей Ивееш

46'
  • Смяна в Септември - Рамадан излезе, влезе Радослав Живков

46'
  • Край на първата част

45+3'
  • Гооол! 1:1! Виктор Митев изравни резултата със страхотен удар от над 25 метра, който завари неподготвен вратаря Шейтанов

45+1'
  • Гооол! 1:0 За Септември! Центриране от корнер на Красиан Колев затрудни защитата на гостите и в последвалото разбъркване защитникът Асен Георгиев бе най-съобразителен и отблизо прети топката в мрежата на Дичевски - 1:0.

40'
  • Пропуск за Септември! Отлично центриране на Атанас Кабов отдясно прехвърли отбраната на гостите и топката стигна до Мартин Стоянов на далечната греда, но ударът му не намери целта.

38'
  • Жълт картон и за Божидар Васев от Спартак Варна

33'
  • Жълт картон за Мартин Стоянов от домакините, след като дръпна за фланелката Здравко Димитров.

18'
  • Първи жълт картон в мача - получи го капитанът на Септември - Асен Чандъров.

11'
  • Опасно центриране на Красиан Колев от корнер затрудни отбраната на Спартак Варна, но Емануел Моура успя да избие в нов ъглов удар, след който Асен Георгиев скочи най-високо и с глава прати топката в аут.

6'
  • Първи точен удар в мача! От границите на наказателното поле Здравко Димитров стреля твърде слабо, за да затрудни вратаря Шейтанов.