• Край на мача! Славия взе безценна победа с 2:1 на Националния стадион

90+4'
  • 4 минути добавено време

90+3'
  • Гол за Септември! Домакините се върнаха в мача, след като се стигна до сериозен карамбол в наказателното поле на Славия, а Кристиян Пешов се оказа най-съобразителен и отбеляза.

90'
  • Втори гол за Славия! След грешка в средата на терена за Септември Крис Добрев успя да намери Владимир Николов на дузпата, който финтира Димитър Шейтанов за 2:0.

77'
  • Чунг Нгуен До заменя Галин Иванов

75'
  • Шанс! След подаване на Кристиян Пешов, Якубяк пробва удар към вратата на Славия, но Вуцов парира и хвана топката.

73'
  • Жълт картон за Светослав Вуцов

72'
  • Мартин Ачков заменя Мартин Стоянов

70'
  • Висок отскок от Мартин Петков, но и много неточен удар

65'
  • Владимир Николов, от своя страна, заменя Тони Тасев

59'
  • Кристиан Добрев заменя Ахмед Ахмедов

58'
  • Димитър Костадинов е заменен от Себастиян Якубяк

53'

53'
  • Кристиян Пешов заменя Коснтатин Чешмеджиев

48'
  • Начало на второто полувреме!

45+6'
  • Край на полувремето! Славия с минимален аванс срещу Септември

45+6'
  • Неточен удар на Симеон Александров в последните секунди на добавеното време на полувремето

45+5'
  • Гол за Славия! След отлична работа на Галин Иванов по десния фланг той центрира на главата на Тони Тасев, който вкара страхотен гол с глава, а след това и пострада заради сблъсък със защитник на Септември