• Никола Величковски влиза на мястото на Бертан Фурие.

• Ерик Маркус влиза на мястото на Кайо Видал.

• Мани Ачол влиза на мястото на Витиньо.

• Алфонс Амаде заменя Мартин Моран.

60'
  • ГООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Кайо Видал проби отдясно и центрира в наказателното поле, където Ивайло Чочев се извиси над всички и нанесе удар с глава. Топката срещна лявата греда, след което рикошира в тялото на Мартин Христов и влезе във вратата.

55'
  • Топката се озова в Сон след центриране от корнер. Испанецът от трудна позиция не намери очертанията на вратата.

51'
  • Квадво Дуа заменя Агибу Камара.

46'
  • Ксандро Шенк заменя Борислав Рупанов.

46'
  • Начало на втората част.

46'
  • Край на първата част.

45+4'
  • ГООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Виктор Очаи не успя да изчисти с глава центриране отдясно. След това същото стори и Мартин Моран, като панамецът я насочи към Ивайло Чочев. Халфът нанесе удар от движение от 6-7 метра, който Шейтанов изби. Топката се озова в Руан Крус, а бразилецът нямаше как да сбърка отблизо.

45+2'
  • Шут на Рик Джонатан от средна дистанция не намери целта.

42'
  • Камара намери Руан Крус в наказателното поле. Бразилецът опита удар, който беше блокиран.

41'
  • Жълт картон за Агибу Камара.

36'
  • Отбраната на домакините не успя да изчисти топката след центриране отдясно. Кълбото се озова в Нареси, който шутира от около 11-12 метра, а след рикошет се стигна до корнер. След неговото изпълнение удар с глава на Чочев премина над вратата.

32'
  • Червен картон за Георги Върбанов! Рик Джонатан със страхотен пас изведе Кайо Видал сам срещу вратаря. Бразилецът успя да се отскубне от Георги Върбанов и да остане очи в очи със Шейтанов, а защитникът го хвана с ръка и го свали на земята. Главният съдия Кристиян Колев мигновено изгони футболиста на домакините и отсъди пряк свободен удар.

21'
  • Защитата на Лудогорец на два пъти не успя да изчисти центриране отдясно на Жан-Пиер да Силва. Топката се озова в Георги Върбанов, който шутира от границата на наказателното поле, но Педро Нареси изби в корнер.

15'
  • Лудогорец организира скоростна атака, при която Рик напредна отляво и стигна до аутлинията. Бразилецът се справи с Михаил Полендаков, след което навлезе навътре и потърси далечния ъгъл, но топката профуча опасно над вратата.

14'
  • Лудогорец можеше да стигне до гол още преди да са изминали 30 секунди игра. Димитър Шейтанов сбърка в опита си за подаване към свой съотборник и подари топката на Рик. Бразилецът мигновено нанесе удар, но не успя да намери очертанията на вратата.