• 45’ (а.г.) Pedrinho
  • 38’ Ивайло Чочев
  • 41’ Бирсент Карагерен
  • 52’ Ивайло Чочев
  • Край на двубоя! Победа за ЦСКА 1948 с 3:1 в гостуването си на Септември София!

90+4'
  • Официално предупреждение и за Мартин Николов от домакините.

90+2'
  • Три минути добавено време на мача.

90+1'
  • Още един жълт картон – той бе за Асен Георгиев от Септември.

90'
  • Последна промяна за „червените“ – Александър Колев се завърне на терена и замени Светослав Диков.

89'
  • Опасен удар! Русев мина безпроблемно покрай Асен Георгиев отляво и предостави кълбото на Октавио, който стреля пред дъгата на пеналтерията, но Шейтанов докосна топката и изби удара в долния му ляв ъгъл в корнер.

85'
  • Шанс! Русев центрира от корнер на далечната греда, където Симеон Петров беше изпуснат от Николов и стреля с глава, но в аут.

84'
  • Изстрел! Радослав Кирилов получи на левия фланг, влезе в наказателното поле и шутира, но над вратата.

79'
  • Втората промяна – Мартин Стоянов замени Симеон Александров.

76'
  • Нови две промени за домакините – Валентин Йосков влезе на мястото на Мартин Петков.

76'
  • Удар! Красимир Станоев шутира от дистанция пред наказателното поле, но беше блокиран. Топката обаче се върна в него и от същата дистанция нанесе нов удар, който беше силен, но прелетя на сантиметри над напречната греда на Наумов.

72'
  • Бирсенет Карагарен също получи травма и бе заменен от Радослав Кирилов.

66'
  • Две нови промени за „червените“ – Октавио Мантека замени Парвиз Умарбаев.

65'
  • Шанс за Септември! Мартин Николов центрира отляво към наказателното поле, но силният вятър промени летежа на топката, което обърка Елитон и Ангел Лясков, след което тя попадна в Мартин Петков, който реши да завършва от въздуха от дъгата пред пеналтерията, но кълбото премина малко над напречната греда на излезлия също напред Наумов.

65'
  • Ангел Лясков пък зае мястото на Сидклей.

55'
  • Две смени и за ЦСКА 1948 – Емил Ценов смени Ивайло Чочев, който почувства неразположение.

55'
  • Втората смяна – Димитър Костадинов влезе на мястото на Себастиан Якубяк.

55'
  • Две промени за домакините – Влатко Стояновски влезе на мястото на Петър Чуич.

55'
  • ГООООЛ ЗА ЦСКА 1948! Второ попадение за Ивайло Чочев! След изпълнение на странично хвърляне отдясно по атаката на тима Георги Русев игра с глава за Чочев, който пое топката, никой от футболистите на Септември не му се противопостави и халфът отправи несилен, но доста точен изстрел по земята от сериозна дистанция, който се спря в долния ляв ъгъл на Шейтанов – 1:3. Вратарят също можеше да се намеси по-добре в ситуацията.

52'
  • Официално предупреждение и за Стефан Милич от Септември.

51'
  • Жълтият цвят видя и Сидклей от тима на „червените“.

48'
  • Жълт картон за Красимир Станоев от Септември.

46'
  • Старт на втората част!

46'
  • Край на първото полувреме!

45+2'
  • Една минута добавено време на първата част.

45+1'
  • ГОООЛ ЗА СЕПТЕМВРИ СОФИЯ! Автогол на Педриньо! Симеон Александров центрира от корнер във вратарското поле, където топката удари Педриньо, който не я видя от играчите пред него и я тя се насочи към вратата му. Даниел Наумов също не успя да се намеси и така резултатът беше намален – 1:2.

45'
  • Първо официално предупреждение и за играч на ЦСКА 1948 – той бе за Симеон Петров.

44'
  • ГОООЛ ЗА ЦСКА 1948! Бирсент Карагарен удвои! Парвиз Умарбаев центрира от корнер на първа греда, където Бирсент Карагарен стреля отлично към вратата с глава от границата на вратарското поле, Шейтанов докосна топката, но нямаше да я избие и тя попадна в мрежата му за втори път – 0:2.

41'
  • Първи жълт картон в двубоя. Получи го Константин Чешмеджиев от домакините.

40'
  • ГОООЛ ЗА ЦСКА 1948! Ивайло Чочев откри! Полузащитникът отбеляза фантастично попадение директно от пряко свободен удар от около 20 метра и заби топката в левия ъгъл на Шейтанов, който нямаше как да се намеси – 0:1.

38'
  • Огромна възможност и за ЦСКА 1948! Парвиз Умарбаев центрира от свободен удар в наказателното поле, където Чочев беше изпуснат и нанесе отличен удар с глава, но вратарят Димитър Шейтанов успя с върха на пръстите да отклони топката в лявата си греда и да предотврати сигурно попадение. Впоследствие кълбото беше изчистено.

29'
  • Какъв шанс за гостите! Георги Русев загуби топката в половината на Септември и Петър Чуич моментално пробва извеждащо подаване за Мартин Петков на десния фланг, който избяга от Елитон в наказателното поле и стреля ниско към далечния ъгъл, но топката премина на сантиметри от дясната греда на Даниел Наумов.

12'
  • Първи удар! Педриньо центрира от ъглов удар в наказателното поле, където Ивайло Чочев стреля с глава, но много неточно в аут.