• 32’ Марселиньо
  • 59’ Вандерсон
  • 62’ (а.г.) Павел Виданов
  • 78’ Върджил Мисиджан
  • КРАЙ НА МАЧА. Ивайло Стоянов дори не дочака да поднови играта, а свири край на четвъртфинала.

90+5'
  • Фен нахлу на терена в последните минути на мача, а един от полицаите го свали с шут в корема. Това доведе до гневна реакция на от останалите привърженици, които също навлязоха на терена, за да търсят сметка на полицията.

90+1'
  • Страхотен пропуск на Дани Кики! Веселин Марчев центрира чудесно отляво, а централните бранители на гостите тотално бяха забравили за нападателя на Локомотив. От границата на вратарското поле обаче той не можа да улучи вратата и стреля над гредата.

84'
  • Последна смяна за Лудогорец - Клаудиу Кешеру замени Кампаняро.

83'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ - 0:4! Мисиджан вкара буквално с първото си докосване! Дани Кики загуби топката в центъра на терена, а Анисе веднага пусна към Марселиньо, който без забавяне изведе Мисиджан сам срещу вратаря. Холандецът поведе веднъж, а със следващия досег до топката я прати в долния ляв ъгъл.

78'
  • Втора смяна в Лудогорец - Вандерсон поздрави Върджил Мисиджан, който зае мястото му на терена.

77'
  • Последна смяна в Локомотив - Дино Мартинович влиза в игра, Кирил Котев сяда на пейката.

76'
  • Втора смяна в Локомотив - Гийерме Шоко замени Пламен Крумов.

68'
  • Първа смяна в Локомотив - Мартин Камбуров сяда на пейката, на негово място Парвиз Умарбаев.

68'
  • Първа смяна в Лудогорец - Джоди Лукоки замени Жуниор Кишада.

66'
  • Спасяване на Ел Харуби! Марселиньо изведе Кишада на скорост отляво, нападателят напредна и шутира силно по диагонала. Мароканският страж на домакините се хвърли акробатично и парира.

65'
  • Жълт картон за Веселин Марчев от Локомотив.

63'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ - 0:3! Павел Виданов си отбеляза нелеп автогол! Вандерсон отново получи много пространство отдясно и навлезе в пеналта, където опита ниско подаване. Виданов посегна да пресече, но вместо това отклони топката неспасяемо в близкия ъгъл.

62'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ - 0:2! Вандерсон също се разписа красиво! Нисичкият бразилец получи топката в наказателното поле и със серия резки финтове преодоля Виданов, след което шутира безкомпромисно в далечния горен ъгъл.

59'
  • Грамаден пропуск на Вандерсон! Гостите отнеха топката в половината на Локомотив, което позволи на Марселиньо и Вандерсон да излязат сами срещу Везалов и вратаря. Последният от двамата бразилци получи топката, но от чиста позиция стреля в обсега на Ел Харуби, който изби с крак.

55'
  • Втора греда за Лудогорец! Шампионите отвърнаха с добра атака отдясно, при която Вандерсон напредна и върна назад за Марселиньо. Последният шутира през човек от границата на наказателното поле, като намери левия стълб зад Ел Харуби.

53'
  • Шанс пред Димо Бакалов! Веселин Марчев положи усилия, за да стигне до едно подаване по левия фланг, а после сви добре към Бакалов, който от 6-7 метра по диагонала шутира над гредата.

52'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ.

45+2'
  • 1 минута добавено време.

• Греда за Лудогорец! Сисиньо проби на скоросто отдясно по атаката и центрира меко на първата греда, където Густаво Кампаняро се извиси сам и с глава потърси близкия долен ъгъл. Ел Харуби наглед реагира навреме, но не стигна до топката, която отскочи от страничната греда.

42'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ - 0:1! Невероятно изпълнение на Марселиньо! Анисе и Кишада комбинираха пред дъгата, а нападателят опита пас между бранителите за Вандерсон. Подаването не мина, но отскочилата топка попадна право у Марселиньо, който без да се замисля нанесе убийствен шут от около 23-24 метра, който влетя точно до дясната греда.

32'
  • Жълт картон за Натанаел от Лудогорец, който буквално посече Ванчо Траянов с шпагат край тъчлинията.

25'
  • Лудогорец разигра късо един корнер отляво по атаката си. Вандерсон намери Марселиньо с пас по тревата в наказателното поле, а капитанът на гостите финтира Димо Бакалов и пробва шут от остър ъгъл. Топката премина на метър над близката сглобка на Ел Харуби.

22'
  • Жълт картон за Мартин Камбуров от Локомотив Пловдив.

9'
  • Първа чиста ситуация и за Локо Пд! Мартин Камбуров изведе по чудесен начин Димо Бакалов между централните бранители на Лудогорец. С човек на гърба бившият играч на "орлите" излезе срещу Ренан, като загуби равновесие тъкмо накрая и не успя да нанесе сполучлив шут.

8'
  • Нов шанс за Лудогорец! Анисе и Кампаняро размениха бързи пасове пред дъгата, а бразилецът нанесе много тежък шут, който прелетя встрани покрай десния стълб.

7'
  • Първата опасна атака в мача! Марселиньо беше изведен в коридор и опита изстрел от точката на дузпата, като загуби равновесие и пропусна топката. Тя стигна до Кафу, който финтира Виданов, а после стреля в тялото на Пламен Крумов. Накрая Вандерсон нанесе последния шут, от около 7-8 метра, право в ръцете на Ел Харуби.