• 120’ Джордж Лукас
  • 38’ Жуниор Кишада
  • 99’ Клаудиу Кешеру
  • 114’ Клаудиу Кешеру
  • КРАЙ НА МАЧА! Лудогорец спечели с 2:3 след продължения, а тимът на Оборище се представи повече от достойно срещу хегемона в родния футбол.

120+1'
  • ГОЛ ЗА ОБОРИЩЕ - 2:3! Футболистът с култовото име Джордж Лукас е точен за домакините с глава след центриране от корнер.

120'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ - 1:3! Кешеру бележи още веднъж след втора асистенция на Марселиньо!

114'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПРОДЪЛЖЕНИЕ

106'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПРОДЪЛЖЕНИЕ

105'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ - 1:2! Клаудиу Кешеру бележи! Страхотна работа на Марселиньо, който центрира към румънския голаджия, а той беше безкомпромисен при изстрела с глава.

99'
  • ВТОРИ ЖЪЛТ КАРТОН ЗА ЯЦЕК ГОРАЛСКИ! Полякът бе наказан заради опит да си изпроси дузпа. Той нахлу в наказателното поле и се просна на тревата, а съдията Владимир Вълков не се впечатли и го изгони. Така двата отбора продължават с по 10 души на терена.

96'
  • Шут на Кампаняро от дистанция, топката лети в аут.

94'
  • НАЧАЛО НА ПЪРВОТО ПРОДЪЛЖЕНИЕ. Оборище действително ще продължи с човек по-малко.

91'
  • КРАЙ НА РЕДОВНОТО ВРЕМЕ! Оборище и Лудогорец ще играят продължения.

90+6'
  • Медицинска помощ за Георги Нетов, която отлага края на мача. Нападателят пострада много сериозно, след като Рафаел Форстър извика и медицинският екип на шампионите да помогнат. По всяка вероятност Оборище ще продължи мача с 10 души, тъй като изразходва своите смени.

90+5'
  • Голям пропуск на Горалски! От фланга Марселиньо достави чудесно центриране към непокрития поляк. От около 7 метра новото попълнение на разградчани стреля с глава на сантиметри в аут.

90+2'
  • Жълт картон за симулация на Кампаняро от Лудогорец.

90+1'
  • Шут на Александър Василев към вратата на Андонов, вратарят на Оборище спаси.

88'
  • Последна смяна за Лудогорец - Жоао Пауло напусна терена, вместо него плеймейкъра Марселиньо.

84'
  • Жълт картон за Лукас Саша от Лудогорец.

83'
  • Последна смяна в Оборище - Гюйон напусна игра, вместо него Цветомир Цонков.

80'
  • ГОЛ ЗА ОБОРИЩЕ - 1:1! Капитанът Нетов изравни резултата! Нападателят с хубав финт се освободи в наказателното поле и шутира към вратата на Броун. Аржентинецът не се намеси много добре и позволи на топката да се оплете в мрежата.

77'
  • Втора смяна в Лудогорец - Ковачев седна на пейката, на негово място се появи Клаудиу Кешеру.

73'
  • Спасяване от Броун! Бившият кадър на академията на Лудогорец Боримир Карамфилов стреля опасно към вратата на шампионите, Броун се намеси.

71'
  • Втора смяна в Оборище - централният нападател Филио напусна игра, вместо него Ерай Карадайъ.

68'
  • Смяна в Оборище - Боримир Карамфилов замени Костадин Аджов.

58'
  • Пореден опит на Жоао Пауло да порази целта, топката лети встрани.

53'

53'
  • Шанс пред Оборище! Отново Нетов бе човекът, който създаде неприятности за отбраната на шампионите. Хорхе Броун се намеси авторитетно и спаси.

48'
  • Домакините от Оборище упорито искаха да им бъде признат гол, след като Броун допусна издънка при центриране от ъглов удар. Вратарят подцени траекторията на кълбото, което се сви към вратата. В първия миг аржентинецът улови, после изпусна топката, за да я затисне около голлинията. Съдиите останаха безмълвни и оставиха играта да продължи.

47'
  • Смяна в Лудогорец на почивката - Вандерсон излезе, на негово място Джоди Лукоки.

46'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ. Съдията даде само минутка продължение.

45+1'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ - 0:1! Жуниор Кишада най-сетне разпечати вратата на съперника! Бразилецът реализира с хубав шут с левачката от дъгата пред наказателното поле.

38'
  • Никак нелош шут на Жуниор Кишада от дистанция, вратарят Росен Андонов отрази.

34'
  • Каква намеса на Джордж Лукас! Футболистът на Оборище не се уплаши да подложи тялото и спря шута на Жоао Пауло след непрекия свободен удар точно пред голлинията.

29'
  • Жълт картон за вратаря Росен Андонов и непряк свободен удар за Лудогорец в наказателното поле на противника. Стражът улови с ръце върната умишлено назад топка, тъй като бе пресиран от двама футболисти на шампионите.

29'
  • Жоао Пауло вкара топката в мрежата зад Росен Андонов, но дори не можа да се зарадва. Много бързо страничният съдия даде знак за засада и попадението логично не бе признато.

21'
  • Много слабо изпълнение на Рафаел Форстър от прекия свободен удар. Защитникът стреля силно, но право в стената, с което опропасти възможността.

19'
  • Жълт картон за Кантен Гюйон от Оборище.

18'
  • Медицинска помощ за Густаво Кампаняро, който бе фаулиран на добра позиция за пряк обстрел.

18'
  • Обещаваща атака на Лудогорец отляво. Вандерсон бе на път да се измъкне сам срещу вратаря на Оборище, но вече в наказателното поле спря, за да прави финт, а сетне загуби топката

15'
  • Жълт картон за Яцек Горалски от Лудогорец.

12'
  • Първата чиста ситуация в мача е за домакините! Георги Нетов получи топката на чиста позиция и веднага нанесе точен шут към вратата. Неравният терен обаче отне от силата на изстрела и така Хорхе Броун улови без проблем.