• 59’ Симеон Райков
  • 66’ Димо Бакалов
  • КРАЙ НА МАЧА.

90+3'
  • Възможност за Марица. Защитата на Локомотив не изчисти добре топката и тя попадна у Щерев пред наказателното поле. Халфът моментално стреля, но сам остана разочарован от липсата на точност в изстрела си.

79'
  • Последна смяна за Локомотив - Мохамед Муса замени Георги Пашов.

75'
  • Втора смяна за Марица - голмайсторът Гюзелев напусна игра, вместо него Георги Георгиев.

75'
  • Първа смяна в Марица - Борислав Караматев зае мястото на Христо Янчев.

73'
  • ГОЛ ЗА ЛОКОМОТИВ - 1:3! Димо Бакалов върна увереността на символичните гости! Влезлият като смяна за "железничарите" Пауло Серджо с чудесен пас между централните защитници изведе Бакалов. Капитанът демонстрира самочувствие и със силен шут матира вратаря Николов.

66'
  • ГОЛ ЗА МАРИЦА - 1:2! Домакините се връщат в мача чрез Венци Гюзелев! Блокиран изстрел с глава на Щерев доведе корнер за маричани. Центрирането намери Гюзелев напълно сам около точката на дузпата и той без проблеми реализира.

63'
  • ГОЛ ЗА ЛОКОМОТИВ - 0:2! Симеон Райков удвои преднината на "черно-белите"! Страхотно изпълнение на пряк свободен удар от крилото. Райков завъртя топката, заложена на няколко метра пред наказателното поле, много технично и стражът Николов нямаше никакъв шанс да реагира.

59'
  • Втора смяна в Локомотив - Янко Ангелов отстъпи мястото си на Пауло Серджо.

58'
  • Първа смяна в Локомотив - Умарбаев влезе на мястото на Аяри.

51'
  • ГОЛ ЗА ЛОКОМОТИВ - 0:1! Дино Мартинович даде аванс на "смърфовете" в първите секунди след подновяването на играта! Димитър Велковски създаде ситуацията със своя пробив и остро центриране. Никой от скупчилите се защитници не съумя да изчисти и така кълбото стигна до Дино Мартинович. Той нанесе не много силен шут към долния ляв ъгъл, а вратарят Илия Николов също има вина, тъй като пропусна кълбото под плонжа си.

46'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ

45+1'
  • Шанс за Локомотив! Халид Аяри укроти топката на гърди в пеналта на Марица, след което пробва изстрел с обръщане. Изпълнението му беше доста сложно, затова не е чудно, че топката мина над гредата.

44'
  • Отлична атака на Марица по десния фланг. Димитър Юруков проби и центрира ниско по земята. Венци Гюзелев пропусна топката за Щерев, който обаче не е я улучи хубаво и възможността отмина.

40'
  • Добро взаимодействие между Райков и Бакалов пред наказателното поле на Марица. Капитанът на Локомотив обаче завърши комбинацията с крайно неточен изстрел. 39'
  • Възможност пред Локо Пд! Защитникът на Марица Пушкаров не успя да изчисти добре високата топка и тя попадна у Симеон Райков в пеналта. Крилото пробва да отиграе с гръб към вратата, но нямаше късмет и стреля в аут.

23'
  • Далечен шут на Щерев, без опасност за вратата на Локомотив.

19'
  • Пряк свободен удар за Локо Пд. Симеон Райков центрира остро в наказателното поле, но нямаше кой да засече.

9'
  • Никак нелоша откриваща възможност за Марица в първите секунди. Свилен Щерев стреля от воле във вратата, а Мори Диао спаси.