• 69’ Мехди Бурабия
  • Край на мача!

• Жълт картон за Бургхард.

90+2'
  • Райков можеше да вкара шести гол след великолепно изпълнение от фаул, Скорчев изби в корнер.

90+1'
  • Кулибали влиза в игра на мястото на получилия контузия Клок.

78'
  • 5:1! Влезлият като резерва Бакари вкарва пети гол за Черно море! Симеон Райков центрира към нападателя, който засече отлично и изпрати топката в горния десен ъгъл!

77'
  • Бакари влиза в игра на мястото на Курьор.

71'
  • 4:1! Локомотив Пловдив връща един гол чрез Мехди Бурабия,  който стреля извън наказателното поле, а след рикошет топката попадна във вратата!

69'
  • Емерик Де Врийзе влиза в игра вместо Мартин Камбуров.

68'
  • Жълт картон за Радослав Димитров.

61'
  • 4:0 за Черно море! Симеон Райков стреля силно от пряк свободен удар, Скорчев боксира топката, но Матиа Курьор бе на правилното място и засече с глава за четвъртия гол на домакините!

58'
  • Жълт картон за Ванчо Траянов.

58'
  • Ернандес напуска терена, на негово място Паланков.

57'
  • Бурабия получава жълт картон за нарушение срещу Симеон Райков.

54'
  • Диян Молдованов отстъпва мястото си на Йоан Ласиман.

54'
  • Бурабия намери Камбуров в наказателното поле, той пада на земята и иска дузпа, каквато обаче не е дадена.

51'
  • 3:0 за Черно море! "Моряците" са все по-близо до класиране на финала още след първия двубой! Симеон Райков центрира от корнер, на близката греда Марчин Бургхард отклони с глава към далечната греда, откъдето Михаил Венков също с глава нямаше проблеми да вкара!

48'
  • Ванчо Траянов получи топката в добра позиция, но стреля неточно.

• Начало на второто полувреме!

• Край на първото полувреме!

• 2:0 за Черно море! Бижев получи топката от Себастиан Ернандес и реализира с мощен удар от дъгата на наказателното поле, котйо изпрати топката неспасяемо, удряйки се в десния страничен стълб преди да попадне във вратата!

44'
  • Курьор опита изстрел, блокиран от играч на Локо Пд.

41'
  • Принудителна смяна за Локо Пловдив. Здравко Илиев влиза на мястото на контузения Богомил Дяков.

35'
  • Извеждащ пас намери Вилиян Бижев, който стреля прострелно към вратата, топката минава малко встрани от нея.

33'
  • Спас Делев овладя прекрасно на гърди пред наказателното поле, но ударът му минава над вратата.

28'
  • 28'
  • Бижев напредна отляво и стреля опасно, Скорчев изби майсторски.

25'
  • Делев центрира към Камбуров, но отбраната на Черно море внимава в наказателното си поле.

14'
  • Атака на Черно море мина през няколко играчи, в крайна сметка удар на Бижев бе блокиран.

10'
  • 1:0 за Черно море! Домакините откриват рано в мача с великолепен гол на Симеон Райков. Фланговият футболист проби самостоятелно по левия фланг, след което с отличен шут реализира във вратата на Скорчев!